[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Правила форуму
Правила форуму

Дані правила діють на всій конференції. В окремих разділах і форумах конференції можливі випадки власних правил, які уточнюють та активують правила поводження в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в любих випадках.

Правила вводяться для створення комфортної та конструктивної атмосфеи спілкування. Якщо Вас не задовільняє встановлена форма спілкування, утримайтесь від участі в даній конференції.

I. Реєстрація користувача.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати діючу адресу електроної пошти. Ми гарантуємо конфідеціальність вказаної інформації.
 3. Вибір им'я користувача (nickname) являється вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право приняти міру до виключення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми чи являється ганьбливим до інших користувачів форума. Заборонена реєстрація nickname, подібних до існуючих по назві, які можуть ввести в оману інших користувачів форума.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, не залежно від мети, з якою така реєстрація здійснюється. Дане порушення являється край серйозним та веде до блокування всіх облікових записів.
 5. Якщо ви не проявляєте активності на форумі протягом довгого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

II. Порядок поводження на форумі.

 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятих моралі та мережевого етикету.
 2. Сурово заборонено використання нецензурних слів, лайливих висловлювань, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. В тому числі при підміні букв символами.
 3. Категорично забороняється люба реклама, в тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком попередньої домовленості з адміністрацією).
 4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим 2-ох рядків. До них стосуються ті ж вимоги, що й до повідомлень на форумі.

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми повинна бути информаційною, максимально чітко відображати смисл проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконайтесь, що ви створюєте її на форумі відповідній тематиці, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних разділах і розміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.
 4. Старайтесь не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас.

IV. Відносини між користувачами і адміністрацією.

 1. У своїх діях адміністрація форума керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління .
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.
.