Шановні відвідувачі сайту КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"!
Любі наші користувачі, і завжди бажані гості нашого сайту!


Наш сайт створено, як сучасний телекомунікаційний засіб для поширення достовірної правдивої інформації про наш навчально-виховний заклад.
А також для творчого спілкування на його сторінках тих, хто так чи інакше пов'язаний з нашим інтернатом, хто бажає бути корисним для покращення умов утримання, навчання та виховання наших учнів.
Тому на нашому сайті вітається лише доцільне, змістовне, цільове спілкування такого спрямування.

Просимо Вас, перебуваючи на нашому сайті, дотримуватись загальних правил толерантної поведінки, які прийняті і діють для інтернет-спільноти в усьому світі.
Насамперед – просимо Вас поводити себе толерантно по відношенню до усіх інших відвідувачів сайту. Заради цього не публікуйте на нашому сайті анонімні оголошення,
повідомлення та будь-які інші інформаційні матеріали, які мають ознаки непрофільного, некоректного, або несуттєвого змісту.
У своїх публікаціях не припускайтесь різких висловлювань стосовно інших користувачів, бо це завжди зайве.

Не публікуйте на нашому сайті повідомлення, які не мають відношення до інформаційного спрямування нашого сайту, до змісту статті або до контексту документа, що обговорюється.
Не публікуйте висловлювання, що містять образи і погрози на адресу відвідувачів сайту. На нашому сайті заборонені висловлювання, які містять ненормативну лексику та слова, що принижують людську гідність.
Не розташовуйте на нашому сайті рекламу товарів і послуг, а також спам.

На нашому сайті суворо заборонено розташування матеріалів, або посилання на інші ресурси Інтернет, які пропагують расизм, ксенофобію, розпалювання міжетнічної ворожнечі, екстремізму, порнографії та будь яку іншу
злочинну діяльність. Пам’ятайте, що у сучасному інтернет-просторі будь-яка інформаційна зневага до вимог власника сайту та інших відвідувачів сайту вважається одним з найбільших етичних порушень. При порушенні цих правил поведінки на нашому сайті Вам може бути надане попередження. В деяких випадках ми можемо заблокувати Ваш аккаунт
без попередження. Крім того, в сфері інформаційних відносин діють норми цивільного, адміністративного і кримінального права.

Якщо у Вас є деякі зауваження чи пропозиції по роботі нашого сайту - звертайтесь до адміністратора сайту, тобто скористайтесь особистим повідомленням на його електронну скриньку.
Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви та інші користувачі заходять щоб працювати, спілкуватись чи висловлювати свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають викладеним вимогам.

 

 

Шановні відвідувачі сайту КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"! 
Любі наші користувачі, і завжди бажані гості нашого сайту!
Ми заздалегідь вдячні Вам за розуміння і за бажання робити разом з нами наш сайт приємним для використання,
зручним та ефективним.