Наказ №
Про результати участі учнів
школи у ІІ етапі Всеукраїнських
предметних олімпіад з базових
дисциплін в 2011-2012 н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та
конкурси фахової майстерності затвердженого МОН України від 18 серпня 1998 року № 305, та зареєстрованого Міністерством юстиції 24 вересня 1998 року №598/3038, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.08.2011р. №976 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад
і турнірів у 2011-2012 навчальному році”, Положення про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,
затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА від 02.08.2011 року № 384, на виконання наказу Головного управління освіти
і науки Чернівецької облдержадміністрації від 03.10.2011 року №478 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ і
ПТНЗ з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році”, наказу відділу освіти Путильської РДА від 12.10.2011 року №177 "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році” та наказу по школі ____ забезпечено участь учнів школи у
ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.
В 2011-2012 навчальному році у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін брали участь 26 учнів школи, що на 9 учнів більше, ніж у минулому році.
Вчителями-предметниками та адміністрацією школи забезпечено участь команд школи у 19 предметних олімпіад з 20 проведених на ІІ етапі. Не була сформована команда учнів школи з предмету російської мови з причини відсутності предмета в школі.
На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи отримали 16 призових місць, що на 11 призових місць більше, ніж у 2010/2011н.р.
Призерами районних предметних олімпіад стали такі учні школи:
• Географія: Поп’юк Ірина (9 клас) – ІІІ місце;
Буруян Людмила (11 клас) – ІІІ місце.
• Математика: Антемюк Василь (5 клас) – І місце;
Москаль Руслана (10 клас) – ІІ місце.
• Фізика: Михно Оксана (8 клас) – ІІІ місце.
• Світова література: Михно Оксана (8 клас) – ІІІ місце.
• Українська мова: Антемюк Богдана (11 клас) – ІІІ місце.
• Трудове навчання: Косар Олексій (8 клас) – ІІІ місце;
Косар Григорій (9 клас) – І місце;
Косар Олександр (11 клас) – ІІ місце.
• Педагогіка і психологія: Данилюк Юлія (10 клас) – ІІ місце.
• Хімія: Москаль Руслана (10 клас) – ІІІ місце;
Антемюк Богдана (11 клас) – ІІІ місце.
• Екологія: Александрюк Анна-Регіна (10 клас) – ІІ місце.
• Українознавство: Майданська Юлія (7 клас) – ІІІ місце;
Антемюк Богдана (11 клас) – ІІІ місце.
Команда учнів школи брала участь у ХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика і показала такі результати:
• Добродійчук Ігор (4 клас) – ІІІ місце (керівник Косар І.В.);
• Наконечна Марія (6 клас) – ІІІ місце ( керівник Григоряк Є.І.);
• Майданська Юлія (7 клас) – ІІІ місце ( керівник Стеф’юк М.Г.);
• Антемюк Богдана (11 клас) – ІІІ місце (керівник Стеф’юк М.Г.).
Відрадно те, що учениця 8 класу Михно Оксана прийняла участь у ІІІ відбірковому турі в режимі онлайн, де із 90 балів набрала 68 балів.
Окрім цього, учні школи брали участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка ( Буруян Людмила – 11 клас, ІІІ місце), керівник Стеф’юк М.Г. та у конкурсі "
Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу ” ( Сметанюк Андрій – 4 клас, ІІІ місце), керівник Косар І.В. Прикро, що участь не взяли учні 3-го класу (класовод Ребенчук І.Г.).
Щороку спостерігається якісна і результативна участь команд школи у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трудового навчання (вчитель Берла О.В.), українознавства (Хар М.Г.), біології та екології (Михайлюк Т.І.), фізики (Михайлюк О.Я.). Слід відзначити результативність підготовки учнів до предметних олімпіад з трудового навчання - 3 учня школи вибороли призові місця (вчитель Берла О.В.);
2 учня з українознавства (вчитель Хар М.Г.), 2 учня з географії (вчитель Косар А.В.), 2 учня з математики (вчителі Костиль М.Ю. та Заяц Р.С.), 2 учня з хімії (вчитель Маршавка Л.Т.).
Також цього року учні школи відзначилися з світової літератури (вчитель Майданська В.П.), української мови (вчитель Стеф’юк М.Г.), фізики (вчитель Михайлюк О.Я.), педагогіки і психології (практичний психолог Григоряк Г.В.) та екології (вчитель Михайлюк Т.І.).
Якісні знання з трудового навчання, педагогіки і психології та екології підтвердили учні 9,10 класів: Косар Григорій, Данилюк Юлія та Александрюк Анна-Регіна, які будуть приймати участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах.
Непогані результати показали учні з інформатики – 4-5 місце ( вч. Гайдеєв С.Г.).
Значно гірша результативність участі учнів школи в районних предметних олімпіадах з німецької мови, астрономії, історії, (загальнокомандні місця від ХV
до ХVІ місце). Учні-учасники даних олімпіад не справилися із запропонованими завданнями, показали слабкі знання програмового матеріалу.
Треба зазначити, що всі учнівські команди виставлені в повному складі щодо кількості учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (окрім німецької мови 8,9,11 класи, трудового навчання 10 клас та математики 11 класи). Вчителям трудового навчання, математики та німецької мови необхідно активізувати індивідуальну роботу із здібними учнями у даних класах.
Аналіз участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад свідчить, що вчителі пожвавили роботу із здібними та обдарованими учнями, більше уваги приділяють індивідуальній та позакласній роботі. Необхідно більше уваги приділяти розвитку нестандартного та логічного мислення, уяви учнів.
На недостатньому рівні проводиться в школі гурткова робота з деяких навчальних предметів.
Виходячи з вищесказаного, наказую:
1. За підготовку учнів школи до ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям: трудового
навчання Берлі О.В., українознавства Хар М.Г., географії Косар А.В., математики Костиль М.Ю. та Заяц Р.С., світової літератури Майданській В.П.,
української мови Стеф’юк М.Г., практичному психологу школи Григоряк Г.В., біології і екології Михайлюк Т.І., хімії Маршавці Л.Т. та фізики Михайлюку О.Я.
2. За активну участь в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті призові місця оголосити подяку та нагородити солодким призом таких учнів школи:
Антемюку Василю – 5 клас; Данилюк Юлії – 10 клас;
Майданській Юлії – 7 клас; Александрюк Анні-Регіні – 10 клас;
Михно Оксані – 8 клас; Антемюк Богдані – 11 клас;
Косару Олексію - 8 клас; Буруян Людмилі – 11 клас;
Поп’юк Ірині – 9 клас; Косару Олександру – 11 клас.
Косару Григорію – 9 клас;
Москаль Руслані – 10 клас;
3. За підготовку учнів школи до Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика, конкурсу " Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу ”, зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям:
початкових класів Косар І.В., української мови та літератури Стеф’юк М.Г., Григоряк Є.І.
4. За активну участь в конкурсах, зайняті призові місця оголосити подяку та нагородити солодким призом таких учнів школи:
Сметанюк Андрій – 4 клас;
Добродійчук Ігор – 4 клас;
Наконечна Марія – 6 клас;
Майданська Юлія – 7 клас;
Буруян Людмила – 11 клас;
Антемюк Богдана – 11 клас.
5. Провести свято на честь учасників предметних олімпіад, конкурсів.
Березень, 2012р.
6. Поновити картки на здібних та обдарованих учнів школи.
Михайлюк О.Я., Максімов М.М. До 28 лютого 2012р.
7. Вказати на недостатню роботу з учнями по підготовці до районних предметних олімпіад вчителям-предметникам Майданському І.І., Кравченко С.П.,
Косар І.В., Михайлюк Т.І.
8. Покращити роботу предметних гуртків та позакласну роботу з предметів інваріантної складової робочого навчального плану.
Вчителі-предметники Протягом року
9. Результативність участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад врахувати при проходженні вчителями чергової та позачергової
атестації та при визначенні розміру премії.
Дирекція школи Постійно
10. Заступнику директора школи з навчальної роботи Михайлюку О.Я. виступити на шкільних МО вчителів школи з аналізом участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та розробити заходи спільно з керівниками ШМО щодо кращої підготовки учнів до районних олімпіад.
Січень-березень, 2012р.
11. Наказ довести до відома всього педагогічного колективу на нараді при директору школи ______.01.2012р.
12. Інформацію про хід виконання цього наказу заслухати на нараді при директору у травні 2012 року.
13. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Михайлюка О.Я.