22:22
Акція "Посади дерево"

4 квітня в школі була проведена акція "Посади дерево" до Міжнародного дня довкілля організована національним природним парком "Черемоський".

В акції взяли участь представники НПП "Черемоський" та учні 8-9 класі з вчителем біології Михайлюк Т.І.

Під час акції висаджено 10 плодових дерев.

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території.

Озеленення є складовою частиною загального комплексу заходів щодо планування, забудови і впорядкування території. Воно має величезне значення в житті людини та певним чином впливає на навколишнє природне середовище.

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.
Акція розрахована на привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши дерево. Акція проходить двічі на рік: навесні та восени. Тому насаджуймо дерева та кущі у парках, скверах, а також на пришкільних ділянках.

 

Переглядів: 1072 | Додав: fart | Теги: день Довкілля, акція Посади дерево, НПП Черемоський | Рейтинг: 4.6/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]