21:42
Батьківські збори

26 січня відбулися батьківські збори 11 класу на тему "Підготовка та участь учнів в ЗНО 2014".
На зборах були присутні: в.о. директора школи Максімов М.М., заступник директора школи з навчально-виховної роботи Михайлюк О. Я., практичний психолог школи Григоряк Г.В., батьки.
Класний керівник, Гайдеєв С.Г., ознайомив присутніх з фото та відеоматеріалами діяльності учнів в І семестрі навчального року. Проаналізували статистичний звіт семестрового оцінювання учнів. 
Михайлюк О.Я. звернув увагу на підготовку учнів до участі  в ЗНО 2014. Ознайомив батьків про стан організації та проведення ЗНО. Розглянули питання щодо участі учнів в Пробному ЗНО. В класі виявили пройти ПЗНО 6 учнів.
Максімов М.М. наголосив у правильності вибору майбутньої професії, популярності та потрібності професії. Закликав батьків у допомозі вибору дітям продовження навчання.
Григоряк Г.В. надала консультативну допомогу щодо підготовки дітей до ЗНО. Ознайомила з труднощами, які можуть виникнути і як потрібно з їх уникати.

 
Переглядів: 1653 | Додав: fart | Теги: підготовка до ЗНО 2014, участь в ЗНО, батьківські збори | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 6
0
6 Від бабусі Одарки   [Матеріал]
Моліться батьки за дітей своїх!
http://www.youtube.com/watch?v=fma6jetTfLU

0
5 Горожанин   [Матеріал]
Известно, что во время подготовки к участию в ВНО некоторых старшеклассников начинает охватывать страх. Многих бросает в лихорадку от одного напоминания о стереометрии, теории вероятности или элементах комбинаторики. Некоторые ученики математики просто боятся. К сожалению, эта наука действительно не всем ученикам под силу, так как требует нешуточной сосредоточенности и часто индивидуальной помощи, которую учитель в обычном порядке не в состоянии уделить каждому ученику. Чтобы уберечь детей от нервного срыва нужно начинать думать об экзаменах заранее. Невозможно подготовиться к ВНО за месяц, если за последние несколько лет у ученика накопились пробелы в знаниях. Но, устранить эти пробелы вполне возможно, если подходить к делу с умом. Учителя могут определить проблемные темы и составить план восполнения знаний. Очень важно, чтобы обучение проходило в комфортной обстановке и ребёнок не чувствовал давления или стереотипов, которые со временем привязываются к каждому ребёнку в общеобразовательных школах. В школах-интернатах, где кроме учителей в штате есть еще и воспитатели, это обеспечить легче. Вот это я хотел сказать.

0
4 Катерина Яригіна, філолог   [Матеріал]
Вчителів, вихователів та батьків об'єднує дитина, учень, вихованець. А навколо чого? Навколо особистості учня. А що таке особистість учня? Варто пам'ятати, що це не тільки його освіта, але і його духовність. Нагадаємо собі зміст цього слова: Духовність — це абстрактний іменник до слова духовний. Як і слово першооснова духовність пов'язана з внутрішнім психічним життям людини, її моральним світом. Також слово часто має відтінки оціночної категорії та пов'язується з релігією. Чітко окресленого значення слово не має. Як термін слово духовність використовується в філософії, етиці, богослов'ї на означення різних понять так чи інакше дотичних внутрішнього світу людини.

0
3 Надія Співак   [Матеріал]
Шість учнів з класу у пробному ЗНО - це мало. Бо це - показник слабкого прагнення учнів випускного класу до подальшого навчання. Адже здобути фахову освіту у виші будь-якого рівня акредитації - це сьогодні вигідно. Бо це суттєво підвіщує конкурентну спроможність випускників у найближчому майбутньому отримати робоче місце, а відтак більш впевнено формувати своє матеріальне становище, бути готовими створювати і забезпечувати свою власну заможну сімю. Та ще є трохи часу до кінця навчального року, і тому ще є час подумати і долучитись до ЗНО решті учнів цього випускного класу. Принагідно раджу їм це зробити. Вважаймо що ці батьківські збори просто загострили увагу присутніх на цьому питанні.

0
2 Соціальний психолог   [Матеріал]
Тема стосунків батьків і дітей невичерпна.
Самі ж стосунки батьків і дітей - вічний незатухаючий "вулкан".
Пізнати цей світ стосунків таких близьких кровно людей до кінця мабуть неможливо.
Але кожен з нас не втрачає надію і вірить, що все це зрозуміє і побудує гармонію у своїй родині.
І чи не все своє життя ми йдемо цією дорогою любові, порозуміння і певних невдач...
Мені подобається вірш Надії Красоткіної, котрий про це говорить поетичною фразою.
Цей вірш "Батьки і діти", пропоную його увазі відвідувачів цього шкільного сайту.

Батьки і діти

Одвічна тема — це батьки і діти,
Де всюди поруч радість і жура.
Тут завжди є причина порадіти
І місце є для щастя і добра.
Тут почуття безмежні, наче море,
Байдужості й лукавості нема.
Тут ділять порівно і щастя, й горе.
Та іноді вкриває щось пітьма...
Десь губиться тоді любов і ласка,
В стосунках добрих чорний кіт пробіг.
Зникає з поля зору гарна казка
І смуток через серце переліг.
Батьки і діти... І таке буває...
Та треба все ж прийти до джерела,
Де біг свій все на світі починає
І, де любов найпершою була.
Вона підкаже, як це врятувати,
І повернути на круги своя.
Бо та любов, яку дарує мати,
Це пристань найбезпечніша твоя.
Що б не було, та треба все стерпіти
І зважити, й пробачити не раз...
Бо найдорожчі — це батьки і діти.
А все останнє хай розсудить час.

0
1 Руслана Василівна   [Матеріал]
Справжнім горем буковинців, втім як і по усій Україні, є дитяче жебракування. Інколи до такого способу існування схиляють дітей їх батьки. Інколи жебракування закінчується скоєнням злочинів. Так, за 2013 рік чернівецька міліція притягнула до відповідальності 13 винуватців – за втягнення малолітніх у жебракування, а 47 осіб - за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, Сьогодні на обліку міліції Чернівецької області перебуває 282 неповнолітніх, котрі скоїли злочини та правопорушення. Але найцікавіше те, що дитяче жебракування як соціальне явище й надалі існує. Причин цього чимало. Та найголовніша – байдужість, безвідповідальність батьків у виконанні своїх батьківських обов'язків. (Джерело: karpatskijobjektiv.com)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]