21:50
Батьківські збори
28 лютого 2014 року  класним керівником 10 класу Галицею С.Є. були проведені батьківські збори на тему «Адаптація десятикласників до навчання». З батьками обговорювались питання специфіки адаптації 10-класників до профільного навчання.
Старшокласники потребують від школи допомоги у визначенні майбутньої професії. На жаль, така потреба часто виявляється невирішеною.
Практика показує, що коли обраний профільвідповідає психофізіологічним і особистіснимрисам, інтересам і схильностям учня, то, не зважаючи на підвищені вимоги та збільшеннянавчального навантаження, втома і пов’язаніз нею невротичні явища спостерігаються набагато рідше, а ефективність освітнього процесузростає.
Основною метою роботи класного керівника, педколективу та батьків є сприяння соціально-психологічній адаптації десятикласниківдо нової ситуації навчання. Важливий і той факт, що саме по собі успішне трудове та професійне самовизначення підвищує адаптивність організму, воно є джерелом життєвої активності й позитивних тенденцій у подальшому розвитку особистості і вдосконаленні здоров’я.

Переглядів: 670 | Додав: fart | Теги: Адаптація десятикласників до навчан, робота класного керівника, батьківські збори, 10 клас | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 2
0
2 Бувалий   [Матеріал]
Хочу ще раз дати учням випускного класу на замітку: спішіть все робити у своєму житті вчасно! Бо ось як буває: російські олімпійські чемпіонки 2012 року з художньої гімнастики в командному багатоборстві 20-річна Уляна Донскова і 17-річна Кароліна Севастьянова завершили професійну кар’єру. -: ))) Тільки-но уявіть собі, коли у Кароліни будуть діти, вона з повним правом зможе їм сказати: «…а от я у твої роки…», чи, наприклад, таке «…тобі вже 17 років, а ти ще не визначився з майбутньою професією; та я в твої роки вже кар`єру зробила і навіть покинула!» -: )))) А висновок з цього такий: спішіть все робити у своєму житті вчасно! -: )))))

0
1 Андрій Васильович   [Матеріал]
Вчасно визначитись з майбутньою професією випускнику - це звичайно ж важливо. Знаю про це по собі. Сімнадцять років тому я закінчив школу. Професію міняв чотири рази і ще було трішки різного дріб'язкового. Роботу міняв ще більше разів. Працював у трьох країнах. Та ні про що не жалкую. Та є тут й інший бік справи - моральний. Моральним потрібно бути постійно, а для цього вкрай важливо пам'ятати настанови матері, бабусі, вчительки - усіх, хто такі настанови вам давав.

Виростай, дитино, каже мені мати,
І розкриється весь світ тобі
— Зможеш легко труднощі долати.
Як повік не зрадиш доброті!
Пожалій мурашечку, І полий ромашечку,
Кущик посади! При потребі старшому,
Меншому і слабшому
Вмій допомогти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]