22:49
Чисті роси 2013

Під час проведення районного етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" наша школа представила виступи в номінаціях "Театральне мистецтво" - лялькову виставу "Рукавичку" у виконанні гуртка "Веселі пальчики" керівник Гайдеєва Є.К. та "Літературна творчість" -  читання віршів у виконанні Майданської Юлії та Крутчак Марини керівник Бороденко Ж.В.

Журі високо оцінило підготовку гуртка "Веселі пальчики"у постановці казки, їх виконання ролей. Відмітили гру ведучих. Було наголошено на правильному виборі декорацій,  зокрема використання візуальних декорацій.

 

 

Рішенням журі було обрано "Веселі пальчики" на виступ на обласному етапі фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", який відбувся 6 березня.

 

Дирекція школи щиро дякує керівникам гуртка Гайдеєвій Є.К. та Гайдеєву С.Г. за високу підготовку дітей в конкурсі"Чисті роси" та оголошує подяку таким учням:

Генцар Тетяні - 5 кл

Величку Вадиму - 5 кл

Величку Валентину 5 кл

Горбан Миколі 5 кл

Добродійчук Ігору 5 кл

Дрислюку Руслану 5 кл

Дроняку Максиму 5 кл

Несторук Марії 5 кл

Кочерган Вадиму 5 кл

Наконечній Марії 7 кл

Майданській Юлії 8 кл

Переглядів: 841 | Додав: fart | Теги: лялькова вистава Рукавичка, веселі пальчики, ляльковий театр, обласний фестиваль дитячої та юнаць | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 3
0
3 Уважний   [Матеріал]
Вітаю колектив з ІІ місцем в обласному турі!

0
2 Feniks   [Матеріал]
27 березня — Міжнародний день театру. Це свято вже має свою історію, яка починається з 1961 року.

Якщо ж заглибитися в історію самого театру та інші його нюанси, то багато що викличе велике здивування. Отож, підбірка цікавих театральних фактів.
1. В античному грецькому театрі була людина — рабдух — яка палицею била тих, хто особливо буянив і заважав іншим глядачам дивитися виставу.
2. В одному із театрів Іонії був особливий ряд для одноруких воїнів. Перед ними — ряд для лисих рабів. Здогадайся, яким чином аплодували воїни? Вони ударяли по лисинам рабів.
3. Початково акторами у грецькому театрі були винятково чоловіки. Вони могли грати по кілька ролей, жіночі в тому числі, використовуючи маски та костюми.
4. У римському театрі з'явилася завіса, яка не розходилася в сторону і не піднімалася доверху, а опускалася донизу у спеціальну щілину в підлозі.
5. Мельпомена — муза трагедії, театральна муза. Вона одна із 9 дочок Зевса і Мнемосіни. Її зображували високою жінкою у вінку з виноградного листя, в театральній мантії, з трагічною маскою в одній руці та мечем або палицею в іншій.

матеріали взяті з вільних джерел Інтернету

0
1 Feniks   [Матеріал]
Молодці!
Вітаємо Вас з перемогою!!!
З І місцем колектив "Веселі пальчики" та з ІІІ місцем Ммайданську Ю.
за матеріалами сайту http://putvos.cv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=698:-------------------l-r&catid=31:2011-04-06-13-28-48&Itemid=22
Так тримати! Нових вам творчих перемог!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]