17:53
Цікава зустріч
Название картинки  8 жовтня Никоряк Валентиною Василівною (АСЕТ) було прочитано для учнів 8-11 класів лекцію на тему "СНІД. Наркоманія. ВІЛ". На лекції були присутні 56 учнів школи, вчителі та вихователі, практичний психолог школи та соціальний педагог. Ініформація, яка була подана дітям протягом лекції є дуже потрібною для школярів старшокласників. Всі учні з цікавістю прослухали лекцію, 
яка супроводжувалася гарними наочними посібниками. 
Старшокласники отримали необхідну 
інформацію про небезпеку наркоманії, ВІЛ-СНІДу, яка врай необхідна сьогоднішньомиу молодому 
поколінню.
Дирекція школи втисловлює щиру вдячність Никоряк В.В. та Чобан Н.П. за проведену змістовну інформаційну роботу з старшокласниками школи по питаннях ведення здорового способу життя, превентивного виховання школярів.


Михайлюк О.Я.
заступник директора школи з навчальної роботи
Переглядів: 869 | Додав: fart | Теги: лекція ВІЛ.СНІД. Наркоманія, превентивне виховання старшокласник, виховний захід | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 7
0
7 Бувший наркоман   [Матеріал]
Інколи мабуть для наркоманів писати вірші запізно.
Та цей вірш – засторога для тих, хто тільки на це «зілля» поглядає.

Наркоман

Твоя душа це балаган,
Ти - наркоман.
В тебе завжди пустий карман,
Ти - наркоман.
У голові всуціль дурман,
Ти - наркоман.
Твоє життя лише обман
Ти - наркоман.
Твій шлях – в пустелі караван,
Ти - наркоман.
Ти йдеш у ніч, в густий туман
Ти - наркоман.

0
6 Мирослава   [Матеріал]
Може кому цікаво!
В період з 5 по 7 грудня в Чернівцях відбувся триденний тренінг для представників західних регіонів України з питань формування здорового способу життя серед молоді. Тренінг відбувається за підтримки Державної служби молоді та спорту України в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН «Посилення національної спроможності для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні». Метою заходу було підвищення компетентностей спеціалістів, залучених до роботи, та розвиток навичок з теорії та практики формування здорового способу життя молоді. Протягом трьох днів учасники семінару обговорювали сучасні підходи до формування здорового способу життя, його теоретичні засади та методологію впровадження, основні нормативно-правові акти у цій сфері.

0
5 Херсонець   [Матеріал]
На світі є гострі теми. І навіть болючі теми.
СНІД, наркоманія – саме такі. Усі ми дуже по різному
сприймаємо ці виклики сьогодення. Дехто байдужий.
Дехто стійкий. А дехто вразливий. Хтось дбає про себе,
а хтось «рве душу», піклуючись про інших. Це – поетичні душі.
Інколи таке сприйняття світу приходить до людини вже у юні роки.
Тетяна Лазуткіна, учениця 10 класу, вихованка будинку
дитячої та юнацької творчості, міста Гола Пристань одна з таких.
І ось цей її вірш красномовний тому доказ.
Прочитайте і погодьтеся.

Просто жити

В наш хворий світ прийшла чума,
Ім’я їй СНІД — вона нова,
Але як в сиву давнину
Збирає страшну данину.
Душа болить за тих людей,
За підлітків і за дітей,
В яких наркотик — ціль життя,
Вона веде у небуття.
Для них — це втеча від проблем,
Для них — це втеча від життя,
Та вихід разом ми знайдем,
І біль піде у забуття.
Невже так важко просто жити,
Життю радіти і любити,
Радіти сонцю, вітру, зорям,
Любить свій край, лани і гори,
Знайти красу у кожній квітці,
Почути пісню солов’я,
Піймати промінь сонця в річці,
І зберегти цю мить життя.

0
4 Волонтер Васильєва   [Матеріал]
Необхідно враховувати! Смертність від ВІЛ/СНІД у країнах Східної Європи та Центральної Азії за останнє десятиліття зросла майже в 11 разів. Такими є дані звіту Програми ООН із допомоги хворим на ВІЛ/СНІД (UNAIDS). За підрахунками програми, у 2010 році у цьому регіоні від ВІЛ/СНІД померло близько 90 тисяч осіб, тоді як у 2001 році цей показник був 7,8 тисячі померлих. Водночас, згідно зі звітом ООН, загалом у світі смертність від ВІЛ/СНІД зменшилася з 1,9 мільйона смертей у 2001 році до 1,8 мільйона у 2010 році. Головним чином це – завдяки попереджувальним заходам.

0
3 Лікар   [Матеріал]
Друзі! Я просто для довідки трішки відомостей про АСЕТ.
АСЕТ – це Всеукраїнська благодійна організація, що була заснована у квітні 2005 року. Програма АСЕТ в Україні розпочала працювати з 2003 року. АСЕТ в Україні є частиною АСЕТ International, яка розпочала свою діяльність у 1988 у Великобританії (м. Лондон). Та поширює свою роботу у 22 країнах світу.
АСЕТ в Україні, працюючи у сферах: охорони здоров’я, освіти, сім’ї, спорту, дітей та молоді, тісно співпрацюючи з державними органами влади, здійснює інформаційну та фінансову допомогу своїм клієнтам у 100 містах України.
АСЕТ проводить ряд навчальних семінарів, тренінгів, профілактичних лекцій, соціально-інформаційних кампаній, проводить активну діяльність в організації інтерактивних клубів для дітей та молоді шкільного та студентського віку, організація груп взаємопідтримки для ВІЛ-інфікованих людей, а також є організатором ряду спортивних змагань та турнірів, культурних заходів та акцій до знаменних державних та міжнародних дат. Надає адресну допомогу у лікуванні хворих.
АСЕТ основною своєю метою має популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді. За час існування організації в Україні на навчальних семінарах-тренінгах, що проводяться цією організацією, пройшли навчання велика кількість людей; у тому числі за останній рік роботи охоплено 180 000 осіб.

0
2 Полтавчанка   [Матеріал]
Не дай Боже зіткнутися з проблемою СНІД, наркоманії. ВІЛ!
Краще це нещастя профілактувати, попередити, щоб не довелося з ним боротися.

0
1 Кирило Петрович   [Матеріал]
Щоб усвідомити важливість цього питання необхідно знати масштаби цього лиха. Наркоманія — це епідемія, яка набула в 21 столітті загальнонаціонального масштабу. На сьогоднішній день в Україні офіційно зареєстровано близько 170 тисяч осіб, що вживають наркопрепарати, але насправді цифра більша в 7—10 разів. Приблизно це 1,5—2 мільйони осіб, а населення України становить 46 мільйонів. За кількістю зареєстрованих хворих Україна — на другому місці серед країн СНД.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]