20:05
День учнівського самоврядування
Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Суттєвими рисами, якими наділені справжні лідери є: гнучкість, активність, ініціатива, дисципліна, добровільність, креативність, вихованість. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.
            У рамках тижня "Рідній школі 53" відбувся День шкільного самоврядування. До цього дня уся учнівська родина готується довго, старанно, продумували все до останньої дрібниці аби цей день дійсно став цікавим для усіх членів шкільної родини.

  
настанови дирекції школи своїм "двійникам" в День самоврядування

          Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма  лідерами, аби в День шкільного державотворення, кожний знав чітко свою роль. Обов’язки директора школи виконувала – Москаль Руслана, учениця 11 класу, президент учнівської ради, завучем з навчальної роботи в цей день була Вовчук Валентина, учениця 10 класу – віце-президент учнівської ради. Роботу завуча з виховної роботи взяв в свої руки – Юрнюк Тарас учень 11 класу. Кращі учні 8-11 класів взяли обов'язки інших вчителів .

 В четвер в нашій школі відбувся День самоврядування. Кращі учні школи проводили уроки. Серед навчальних предметів я обрала німецьку мову. Я трішки хвилювалася, тому що повинна була викладати предмет і в старших класах. Адже матеріал складний і мені ще не зовсім відомий(я, учениця 8 класу), але ретельна підготовка допомогла мені здобути перші маленькі перемоги у нелегкій праці вчителя. День пройшов успішно, я залишилася задоволеною.
Після проведення мною уроків я зрозуміла, що робота вчителя не є легкою і потребує щоденної підготовки.
                                              Майданська Юлія, учениця 8 класуМені довелося працювати з  учнями 1 класу. У цей день у нас було 4 уроки: природознавство, основи здоровя, трудове навчання і фізкультура. Мені дуже сподобалося займатися з дітьми, вони дуже спокійні й активні на уроках. Після цього дня я задумалася про те, об в майбутньому стати учителем.  Я зрозуміла, що бути вчителем не просто, але дуже цікаво.
Бороденко Анастасія, учениця 8 класу   


                                                        Вже стало традицією напередодні дня народження школи проводити День самоврядування. Я, Чучко Юрій, учень 9 класу проводивив уроки алгебри в 7-8 класах. Найбільше сподобався урок в 7 класі. Учні були уважні, активні та добре засвоїли новий матеріал "Функція". У 8 класі учні були менш активними та порушували дисципліну. До самоврядування віднеслися не серйозно.
Проводячи уроки, я зробив для себе висновок, що робота вчителя є важкою, але цікавою, потребує великих знань, впевноності, підходу до учнів та терпіння.
Чучко Юрій, учень 9 класу 

Я проводила уроки з біології. До цього дня віднеслася серйозно. Уроки провела в 9-10 класах. На уроках учні мені уважно слухали і це мені надало впевненості в собі. 
Я зрозуміла, що професія вчителя дуже важлива і відповідальна. Адже вчитель, як і лікар - не може припускатися помилок, бо в його руках - душі його учнів.

Заєць Яна, учениця 9 класу


У день самоврядування я виконувала обовязки вчителя початкових класів і провела уроки в 3 класі. Мені сподобалося проводити уроки і я задумалася над своїм майбутнім вибором професії.
Робота з дітьми молодших класів важка, але й цікава та весела. Багато потрібно зусиль, щоб пояснити тему, завжди потрібно приділяти увагу кожній дитині.
Враження від цього дня залишилися найпозитивніші.


                                                         Горбан Марія, учениця 10 класу

У День самоврядування я виконував обовязки вчителя трудового навчання. Мені це сподобалося!
В майбутньому мрію повязати свою роботу з вчительською, зокрема вчителем трудового навчання. Адже робота повинна приносити наслоду як собі, так
і оточуючим!

Косар Григорій, учень 10 класу

Виконуючи обов'язки заступника директора з навчальної роботи побачила відповідальність та навантаженість цієї роботи. Ознайомилась з шкільними наказами, роботою методичних обєднань вчителів, звітністю та моніторингами. Робота важка, але мені сподобалося! Я не заздрю нашому завучу Олександру Ярославовичу. Адже йому потрібно проводити свої уроки та ще й бути правою рукою директора школи.

                Вовчук Валентина, учениця 10 класу  
Робота вчителя - цікава й важка. Але це мене не зупинить перед вибором майбутньої професії.  Вчителем я буду!
Під час самоврядування я проводила уроки з художньої культури та зарубіжної літератури. На уроці, в ролі вчителя, було багато переживань. Але я справилася. Шануймо, учні, працю ВЧИТЕЛЯ.


Лазурко Оксана, учениця 11 класу


Я ніколи не мріяла стати директором школи. Але така мить мені випала під час проведення Дня самоврядування. Минулих років я вже виконувала обовязки вчителів. А тут мені випала нагода порівняти, проконтрулювати, трішки покерувати :))
Свій робочий день я почала з посмішки... і цей день мені вдався! Я намагалася налагодити хороші стосунки як із вчителями так і з учнями. За цей час я познайомилася із шкільною документацією, відвідала два уроки, відповіла на декілка телефоних дзвінки...
і зрозуміла - ця робота потребує витримки, досвіду, знань, впевненості, терпіння.
Я бажаю всім нашим педагогам і всім педагогам країни витримки, наснаги, здоров'я та щирих та чемних учнів!

Москаль Руслана, учениця 11 класу

Переглядів: 4731 | Додав: fart | Теги: учнівське самоврядування, день учнівського самоврядування, пропозиції, відгуки | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
0
2 Надія Сахненко   [Матеріал]
Як сказав колись наш славетний Кобзар, - "...і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь...".
Чернівецька ЗОШ№41 опублікувала на своєму сайті "Положення про учнівське самоврядування":
http://jewschool41.com/index.php?option=com_content&view=article&id=73:2011-04-26-06-30-21&catid=49:-qq&Itemid=73
Ознайомитись з цим документом і цікаво, і корисно.

0
1 Оля Тарасюк, Суми   [Матеріал]
У нас в школі також є учнівське самоврядування.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]