01:25
До уваги випускників 2012/2013 навчального року
До 5 березня 2013 року регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюватимуть реєстрацію учасників зовнішнього тестування 2013 року.

Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи.
Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 4 січня до 5 березня 2013 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.
Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.
Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з 188 пунктів реєстрації відкритих в усіх регіонах України.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є "Сертифікат учасника ЗНО", що надсилається учаснику рекомендованим листом на поштову адресу вказану у реєстраційних документах. Зазначена адреса також використовується при розподіленні абітурієнтів між пунктами тестування.
Нагадаємо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, всесвітньої літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.
Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.
Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.
За матеріалами osvita.ua

Переглядів: 763 | Додав: fart | Теги: реєстрація на ЗНО 2013, ЗНО 2013 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 5
0
5 Майбутні випускники   [Матеріал]
Гей, випускники-2013! Як ся устроїлися?
Чи до файних вишів поступили? Чи вдалося на бюджетні місця?
Чи роботу гарну вдалося знайти? Чи добре заробляєте? -)))
Напишіть на цей шкільний сайт. Цікаво ж.
Ми до усіх: своїх та інших!
Дякуємо!

0
4 Бувалий   [Матеріал]
Маю таке власне враження про ЗНО. Останнім часом Міністерство освіти України надає абітурієнтам змогу поповнити свій "вступний багаж" додатковими балами. Воно то й добре, але при цьому виникає обмеженість рівного доступу до освіти та отримання переваг. І знаєте, чому? Бо чи не єдиним шляхом отримання додаткових балів є навчання на підготовчих курсах. Але, таку передвступну підготовку, як відомо, потрібно оплачувати. А тому навчатися подібним шляхом зможуть лише одиниці. Тому, що це далеко недешеве задоволення. Ті, у кого відчутний брак коштів, не зможуть отримати додаткових переваг. Нажаль…

0
3 Василь Михайлович   [Матеріал]
Я знаю, що не так просто в Селятині отримати вдень нормальний доступ до Інтернет.
Але, за допомогою Інтернет учні можуть спробувати тестувати свій рівень знань.
Я знаю, наприклад, що вільно пройти online-тестування можна на сайті Львівського РЦОЯОУ
(http://www.lvtest.org.ua ). Ця послуга доступна усім відвідувачам цього ресурсу.

Тренувальні online-тести розміщено з наступних предметів:
біологія, географія, історія України, математика, українська мова та література,
фізика, хімія, англійська, французька, іспанська та німецька мови.

Для того, щоб скласти тести, реєструватися на сайті не потрібно.
Саме проходження тесту обмежено часом, а по його завершенню на екрані монітору видається
результат, в якому показується, на які питання було надано правильні відповіді, а на які – неправильні.
Як зазначено на сайті, розподіл завдань у тестах за змістом і за формою
максимально наближені до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.

То може якось домовитись з Путильською гімназією на вихідний день і спробувати? : ))))

0
2 Наталія Вознюченко   [Матеріал]
На превеликий жаль і цьогоріч тести учасників ЗНО не враховують індивідуальних здібностей
та способу мислення абітурієнта. Та коли вже організатори ЗНО це врахують, ніхто не знає…

0
1 Надія Іванівна   [Матеріал]
Юні друзі, вища освіта – зовсім не єдиний шлях до щастя. Бо у людського щастя дуже багато граней, кольорів і відтінків, багато смаків і вподобань до професій, до місць роботи і до корисної діяльності, і взагалі – до людського буття. Але освіта за рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра – це завжди шлях до отримання високої професійної кваліфікації. І це дуже важливо усвідомлювати кожному випускнику школи. Тому мати на руках необхідні сертифікати ЗНО потрібно. Краще зробити це вчасно. Бо інколи рішення вчитися далі приходить до юнака чи дівчини пізніше і цілком раптово, адже молодість – це пора динамічної поведінки і рішучих дій. Бути готовим організаційно – ось для чого має сенс записатися на здачу ЗНО і отримати потрібні сертифікати. Я нікого не примушую, я просто раджу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]