20:45
Феєрверк талантів 2017
За підтримки Міністерства Міжнародних фестивалів-конкурсів культури та мистецтв України, ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND» в смт. Рибаківка Миколаївська область з 07.06. по 12.06.2017 р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Феєрверк талантів 2017».
КЗ «Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» представила на конкурс двох вихованців: учня 7 класу Бечка Романа та ученицю 7 класу Кочерган Ганну. Учні показали гарні результати - Бечка Роман у номінації «Художнє читання» зайняв ІІ місце, а Кочерган Ганна у номінації «Естрадний вокал» - ІІІ місце. Діти нагороджені кубками, дипломами та сертифікатами на знижку в розмірі 30% для участі в наступних конкурсах, які буде проводити дана концертна молодіжна ліга.
Директор школи О.Я. Михайлюк дякує вчителю музичного мистецтва Павлишину М.М., вчителю української мови та літератури Балим С.В. за підготовку учнів школи у даному конкурсі, а також слова вдячності батькам дітей: Поляк Світлані Іванівні та Бечка Віталію Івановичу за сприяння у виступі даних дітей.
Переглядів: 629 | Додав: fart | Теги: ВГО «Європейська фестивальна-концер, За підтримки Міністерства Міжнародн, Заслу | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]