10:40
Гордість школи 2012/2013
18 травня відбувся виховний захід "Гордість школи" - свято призерів переможців предметних олімпіад, конкурсів фестивалів. Свято підготували Михайлюк О.Я. - заступник директора з навчальної роботи та Бороденко Ж.В. - вихователь 3 класу, вихователь методист.
На святі були відзначені та нагороджені учні які зайняли призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін. Учні які взяли участь в міжнародних конкурсах з математики "КЕНГУРУ" та з інформатики "БОБЕР"; позапланової осінньої сесії з навчальний дисциплін.
Відзначили переможців районних спартакіад, змагань по волейболу, футболу.

 
Нагородили дітей які активно взяли в творчих конкурсах "Назустріч мрії", "Світ дитинства", "Чисті роси", "Звичайне диво" та ін.
 
Профспілковий комітет школи відзначив на святі педагогів чиї вихованці отримували призові місця в різноманітних заходах.
 
Свято супроводжувалося святковим концертом який підготував Павлишин М.М.
Дирекція школи подякувала всім учням, вчителям за проведену роботу, досягнуті успіхи і побажала нових перемог, досягнень.  
 
Переглядів: 555 | Додав: fart | Теги: переможці, фестивалів, конкурсів, призери олімпіад, гордість школи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]