14:27
Іменини школи

Наша школа відсвяткувала 53 роки!

Традиція щороку відзначати день народження школи дуже гарна і приносить задоволення кожному з нас. Адже до цього свята всі ретельно готуються: виготовляють подарунки своїми руками, готують концертні номери.

Всі діти різні, але кожен по-своєму любить школу - дім, в якому проходить дитинство та юність. Це найкращі безтурботні роки, коли здається все простим та цікавим.

 

Напередодні іменин в школі пройшов тиждень "Рідній школі 53". Учні мали змогу взяти участь у вікторині, конкурсах: "Впізнай вчителя за очима", "День пригод та рекордів школи", конкурсі вітальних стінгазетах, День самоврядування, вечір-вогник "Рідній школі 53"- який підготували учні 9 класу.

 

  

Школа отримала подарунки від класів зробленими своїми руками (вишивки, аплікації, картини, лавицю);придбаними   батьківськими комітетами класів (підставки для вазонів, картину, вазу) та від Ольги Олександрівни Дякун з Дніпропетровська - 86 дитячих книг.

 

Дирекція школи щиро дякую всім за гарні подарунки.

Інтернат - це наше життя, який об'єднав всіх нас у велику дружню родину.

Зі святом всіх!

Переглядів: 769 | Додав: fart | Теги: 53 річниця, іменини школи, день народження школи, вечір-вогник | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 2
0
2 Оля Тарасюк   [Матеріал]
Ми також щороку святкуємо іменини своєї школи - її День народження!

0
1 В.Чепурна, доцент   [Матеріал]
Гарну маєте школу. І ось ще один рік промайнув. Ваша школа стала ще на один рік "дорослішою", вагомішою, значнішою, розумнішою. Бо ще додалось у неї учнів-вихованців: першокласників і випускників. Бо своєю щедрою рукою ваша школа ще "насипала" своїм учням знань, умінь і навичок. Торік їй було 53 роки, а цьогоріч стрічатиме вже своє 54-річчя! І не старіє вона. Скоріш навпаки: стає ще міцнішою, ще більш спроможною виконувати свою благородну функцію. І стоїть вона посеред Карпат, як та ракета, що час від часу виводить на навколоземну орбіту свої супутники. Кожного року "на орбіту" свого післяшкільного самостійного життя вона виводить один клас. І вірить, що кожен її випускник засяє яскравою зірочкою у небі своєї Батьківщини. Хай збуваються такі її сподівання!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]