17:32
Крок № 3


20 січня учні нашої школи здійснили третій крок у Всеукраїнській акції "Життю - Так! Смерті від ДТП на автошляхах України - НІ!"
Ми запрошуємо долучитися до акції навчальні заклади нашого району.
Наступна акція відбудеться 17 лютого.
Детальна інформація на сайті http://savechildren.org.ua


Переглядів: 500 | Додав: fart | Теги: третій крок у Всеукраїнській акції | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 4
0
4 Центр громадських звязків   [Матеріал]
У зв’язку з підвищенням температури на території Чернівецької області, крига на водоймах області не є міцною. Однак це не лякає любителів зимової рибалки, які проводять свій вільний час за улюбленим заняттям. Саме тому, з метою запобігання виникнення нещасних випадків на льоду, працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області проводять спеціалізовані рейди по водоймах краю. Шановні громадяни! Відпочивати на кризі чи ні – це особистий вибір кожної людини, проте пам’ятайте, жодне хобі чи улюблена звичка не вартують того, аби для цього піддавати ризику власне життя!

0
3 Центр громадських звязків   [Матеріал]
Шановні буковинці! Батьки і діти!
Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів,
газового і електричного обладнання та устаткування. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів,
паління у ліжку у нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них.
Пам’ятайте, для запобігання виникненню пожеж кожний громадянин зобов'язаний суворо дотримуватись
встановлених правил. Бережіть своє життя, адже нічого ціннішого у нас немає.

0
2 Залізничник   [Матеріал]
Ведучи мову та виховання у школярів відповідальності за своє життя, слід мати на увазі також безпеку їх поводження на залізничній коліі. Бо залізниця також є місцем підвищеного ризику для дітей, там інколи діти отримують смертельні травми. Ось, наприклад, вчора, 17 лютого, на залізничному перегоні "Удачне - Межева", що на Дніпропетровщині, вантажний потяг смертельно травмував 10-літню дитину, котрий намагався перейти залізничну колію. Машиніст потягу побачивши дитину на колії, терміново використав аварійне гальмування, але уникнути наїзду на дитину не зміг...

0
1 Фізрук   [Матеріал]
Від ДТП гинуть діти переважно у містах. Взагалі ж чинників і передумов дитячої смертності нараховується декілька. Серед іншого за останні шість років в Україні зареєстровано 13 випадків зі смертельними наслідками під час навчального процесу на уроках фізкультури. У переважній кількості випадків причиною смерті були серцево-судинні захворювання дітей. Є така думка, що у школярів спостерігається недостатня фізична тренованість. Потрібна загальна активізація рухливості учнів та зменшення пікових навантажень. Більше уваги слід приділяти індивідуальному підходу на уроках фізкультури.
Більше читайте на сайті "Обозреватель" -
http://kiyany.obozrevatel.com/life/detskaya-smertnost-v-kieve-kto-otvetit-za-smert-shkolnikov.htm

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]