09:07
Крок до зірок

18 травня в школі відбулося свято призерів учнівських олімпіад, переможців спортивних та творчих конкурсів "Крок до зірок". На святі були присутні учні 1-11 класів, вчителі, вихователі, адміністрація школи, батьки. Також на свято завітали юні таланти з Сергіївської ЗОШ на чолі з музичним керівником Самашком П.В.

Свято розпочалося з хвилини мовчання вшанування депортації кримських татар. Далі розпочалася святкова програма на якій було нагороджено дипломами, грамотами та подяками учнів школи за особливі досягнення в навчанні та призери фестивалів, конкурсів, олімпіад. Подяки отримали також й педагоги школи за підготовку даних учнів. Було вручено подяки батькам за виховання  дітей. Все дійство супроводжувалося піснями, віршами, гуморесками та танцями які підготували юні артисти школи та юні таланти Сергіївської ЗОШ.

  

  

 

Дирекція школи висловлює щиру подяку за підготовку даного свята Максімову М.М. заступнику директора школи з виховної роботи, Михайлюк Т.І. заступнику директора школи з навчальної роботи, Гайдеєву С.Г. педагогу-організатору школи, Павлишину М.М. вчителю музики.

 

 

Переглядів: 653 | Додав: fart | Теги: свято переможців та призерів, Крок до зірок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]