11:37
Місячник оборонно-масової роботи
На протязі місячника було заплановано і проведено ряд заходів щодо поліпшення героїко-патріотичного виховання молоді, пропаганди бойових традицій армії, формування почуття патріотизму і мотивації до служби в сучасних збройних силах України. У розрізі місячника у школі з 2 по 7 грудня 2013 року проведено тиждень Захисту Вітчизни. 4 грудня вчитель курсу «Захист Вітчизни» Руслан Степанович Заяц спільно з службовцем прикордонного відділу «Селятин» МиколоюБечкою провели відкрите заняття на прикордонній заставі імені Махліновського. Заняття було на тему : «Автомат Калашникова – призначення, основні характеристики, неповна розборка і зборка». Учні 10 -11 класів навчилися як правильно і швидко виконувати норматив неповна розборка і зборка АК-74 на час. 5 грудня учні з 8 по 11 класи мали можливість переглянути художній військовий фільм «Офіцери».
6 грудня Руслан Степанович з учнями 8 класу провів святкову лінійку присвячену 22 річниці дня Збройних Сил України. Підсумком тижня стала спортивна гра «Волейбол» між командою вчителів та командами учнів. У напруженій боротьбі I місце виборола команда вчителів, II місце – 11 клас , IIIмісце - 10 клас .
 
 
 
 
Переглядів: 621 | Додав: fart | Теги: Збройні сили України 22 річниця, виховні заходи, місячник оборонно-масової роботи | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]