Головна » 2017 » Лютий » 22 » Міжнародний день рідної мови у КЗ “Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів”
20:43
Міжнародний день рідної мови у КЗ “Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів”

21 лютого представники всіх національностей і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у КЗ “Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів”.

На відкритих уроках, виховних годинах учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Важливим етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови було проведення урочистої лінійки, яку підготували вчителі української мови та літератури Балим С.В. та учні 7 класу. Розпочалася лінійка “Молитвою до мови К.Мотрич, яку з великим натхненнями і вірою в серці прочитала учениця 7 класу Прокопюк О. А учні Ігнатюк О. та Муржак А. розповіли учням про виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні. Вони наголосили на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти в своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Бечка Роман прочитав гумореску П.Глазового Здрастє, мама родная!.

Завершили лінійку Михайлюк Т.І., Максімов М.М., які закликали учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

Надзвичайно красивим, повчальним і виховним виявився урок на базі 5 класу, який підготувала Григоряк Є.І. на тему “Українська мова – державна мова в Україні”. Впродовж дня у школі проводилися виховні години до данного свята.

  

 

Переглядів: 410 | Додав: fart | Теги: міжнародний день рідної мови | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]