18:00
Наші творчі перемоги

 Протягом місяця наші учні прийняли участь в районному етапі обласного  фестивалю-конкурсу "Рідна пісня" та обласному благодійному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості  "Звичайне диво".

В конкурсі "Рідна пісня" школу представили Генцар Тетяна (5 кл.), Наконечна Марія (7 кл.) в номінації "Солісти", Майданська Юлія (8 кл.) та Попюк Світлана в номінації "Вокальні ансамблі" = керівник Павлишин М.М.

Дівчата зайняли у всіх номінаціях ІІІ місця!

В благодійному фестивалі "Звичайне диво" Майданська Юлія (8 кл) в номінації "Хореографія" зайняла І місце- керівник Майданська В.П., Косар Григорій (10 кл.) в номінації "Роботи художніх ремесл" зайняв ІІІ місце - керівник Берла О.В., Карапка Інна (6 кл.) в номінації "Читці" - ІІІ місце - керівник  Бороденко Ж.В. Дипломантами стали Наконечна Марія (7кл.) Маршавка Денис (8кл) в номінації "Вокал" - керівник Павлишин М.М., Горбан Марія (10кл.) в номінації" Роботи декоративно-ужиткового мистецтва" - керівник Горбан О.І.

  Переглядів: 605 | Додав: fart | Теги: Звичайне диво, фотоматеріали, конкурс Рідна пісня | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 2
0
2 Відмінниця Оксана   [Матеріал]
У якості довідки. Шпага́т — положення тіла, при якому ноги розташовані на одній лінії, розставлені в протилежних напрямках. Шпагати виконуються в різних видах спорту: танці, фігурне катання, гімнастика, бойові мистецтва, синхронне плавання, капоейра та йога. Шпагат є вправою на розтяжку, при виконанні шпагату внутрішні лінії стегон утворюють незвично великий кут в 180 градусів. Існує кілька варіацій шпагату: поперечний шпагат — розведення ніг в сторони; поздовжній шпагат — розведення ніг вперед і назад (розрізняють лівий і правий); провисний шпагат (англ. oversplit) — кут між ногами перевищує 180 градусів (розрізняють поперечний і поздовжній), вертикальний шпагат. Часта проблема під час поперечного шпагату — це біль в тазобедерному суглобі. Звичайна причина тому — неправильне виконання шпагату (таз повинен бути виставлений вперед). Інша проблема зі шпагатом (як поздовжнім, так і поперечним) — біль в колінах.

0
1 Ігнатенко Лариса Петрівна   [Матеріал]
Хтось може зауважити, навіщо мовляв учням співати? А ось Валентина Степова, народна артистка України, якось сказала: "Духовність і мистецтво для мене – це одне ціле. Коли слухаєш неперевершених композиторів, можеш собі збагнути, як же Господь Бог їх обдарував, що вони чують цю музику і потім її записують… Писати геніальні твори мистецтва – чи то музику, чи картини – сама по собі людина не може, без Господа і без духовності – це не реально". А я би додала: співаючи пісні, ми долучаємось до того божественного, що містить музика, пісня, сам спів... Хай співають учні, хай співають люди вже в дорослому віці, бо співати і наспівувати собі і своїм рідним і близьким ми можемо усе своє життя. І долучатись таким чином до цього божественного Світу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]