11:17
Не дай СНІДу шанс!
1 грудня відзначався Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства. В Україні інформаційна кампанія до цієї дати проходить під гаслом: «Червону стрічку носить небайдужий». Не дивлячись на те, що про небезпеку ВІЛ сьогодні відомо практично в усіх куточках планети, темпи розповсюдження цього інфекційного захворювання в 2,7 рази швидші, ніж темпи збільшення кількості людей, які проходять відповідне лікування.
Для посилення профілактичної роботи та у зв’язку з проведенням Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, в нашій школі було проведено наступні заходи: організувано виховні бесіди в 7-11 класах на дану тематику, вечір запитань та відповідей для учнів 8-11 класів "Не дай СНІДу шанс" який провели учні 10 класу з класним керівником Галицею С.Є.
Всесвітній День боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

Переглядів: 552 | Додав: fart | Теги: лекції, заходи, всесвітній день боротьби зі СНІДом, бесіди | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]