11:46
Перемога на обласному рівні

20 грудня у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик»(юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК). 
У конкурсі прийняли участь 32 учасника з: Кіцманського, Кельменецького, Глибоцького, Новоселицького, Заставнівського, Сокирянського, Путильського, Герцаївського, Вижницького районів та міста Чернівці. 
Урочисте відкриття конкурсу розпочав Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. Він проаналізував потребу у спеціалістах в сфері програмування та побажав: "Ви всі безперечно вже переможці у своїх районах, а сьогодні ми визначимо найкращих з кращих. То ж бажаю вам плідної роботи і наснаги. А також отримати тільки гарні враження після конкурсу. Адже ви саме на ваші плечі лягає завдання розбудови та розвитку нашої України". 
Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: "Веб-дизайн", "Програмування", "Користувачі ПК". У першій номінації, в рамках національно-патріотичного виховання, завданням було розробка сайту "Люди свободи". Інформаційний ресурс містить інформацію про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. 
У номінації "Програмування" стояла задача розв'язку 6 задач: визначення ваги звірів, перетворення ряду чисел, розрахунок: знижок у супермаркеті, потреб шкільної їдальні, роботи годинника та прохідність шафи у двері. 
Користувачі персональним комп'ютером створили презентацію «Найди вірну відповідь», довідник "Пори року", засобами Microsoft Excel оформили спрощену форму  шкільного журналу. 
За результатами роботи журі переможцями стали: 
Номінація "Веб-дизайн": Тимчук Владислав, учень Шебутинецького НВК Сокирянського району, керівник Тимчук В. О. ; 
Номінація "Програміст": Іщенко Іван, вихованець Чернівецького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень Ліцею №1. Керівник Брозинська К. М. 
Номінація "Користувачі ПК": Антемюк Василь, учень Селятинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів. Керівник Гайдеєв С. Г.

На обласному  конкурсі юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК  в номінації  «Користувачі ПК» честь району та школи захищав  Антемюк Василь, учень КЗ «Селятинська ЗОШ –інтернат  І-ІІІ ступенів», керівник  Гайдеєв С. Г. та виборов почесне І місце.

 Також  грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА нагороджено Гайдеєва С.Г., вчителя інформатики,  за підготовку переможця конкурсу.

Вітаємо переможців та дякуємо за працю.

За матеріалами сайтів  http://www.ocnttum.com/news/uniprogramistibukovinizmagalisnakonkursiinformatik

https://sites.google.com/site/btputyla/podiie/peremoganaoblasnomurivni

Переглядів: 409 | Додав: fart | Теги: веб дизайн, переможець обласного конкурсу, користува ПК | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]