19:59
Підкорили Говерлу

     Старшокласники КЗ «Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» давно мріяли побувати на найвищій горі українських Карпат. І ось вересневої днини така нагода трапилася. Швидко зібралися. Спакували нехитрі туристські пожитки – і в дорогу.

     Дванадцять школярів на власному транспорті вчителів – організаторів походу вирушили в дорогу. Мальовничі краєвиди Карпат чарують зір: тут і бурхливі хвилі стрімкого Черемошу, стрімкі вершини, тихий легіт осіннього лісу, крик птаха.

     Ніч провели у наметах на березі Прута під Говерлою. Було всього – і сміх, і сльози радості. Особливо сприяли чудовому настрою колективу Юлії Майданська та Кочерган, Надя Скидан, Святослав Галиця, Сергій Москаль, Ростик Павлишин, Антон Трачук, Едік Габур, Павло Горбан та три Івана Вишняк, Крутчак, Павлюк.

     А при підйомі на вершину нас настигла гроза. Дощ вимочив з ніг до голови. Та бажання підкорити вершину взяло верх. Нарешті прапор України ми підняли на Говерлі. Небо. Гори. Наш прапор. І ми на вершині. Дітей у всьому підтримували і вели вперед вчитель географії Андрій Васильович Косар, вчителька початкових класів Іванна Василівна Косар.

     Стомлені,змоклі, але задоволені баченим,задоволені, що підкорили Говерлу діти поверталися додому.

     Хочеться окремо сказати про одного з учасників походу – першокласника Сергійка Косара. Він нарівні  з іншими  зносив труднощі, не нив, а інколи підбадьорював старшокласників.

     Ще хочеться подякувати дирекції школи, особисто директору Олександру Ярославовичу Михайлюку у тому, що всіляко допомагали в організації походу.

                                                                                                          М.М.Павлишин.

                                           Класний керівник 11-го класу, організатор походу.    

Переглядів: 593 | Додав: fart | Теги: туристичний похід, говерла | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]