17:31
Підсумкова учнівська конференція

25 травня в школі відбулася підсумкова учнівська конференція. На даному дійстві не тільки голови комісій звітували про пророблену роботу, а й всі активи класів. Також велику увагу було приділено колективним творчим справам - проектам.

Учнівське самоврядування в нашій школі має велике значення. Учні набувають першого досвіду самоорганізації та співпраці,  у них формується активна життєва позиція та світогляд, де основою є загальнолюдські цінності. Під час засідань шкільної ради школярі набувають навичок співпраці з іншими людьми, вміння відстоювати  власну думку, не ображаючи опонентів.
За період навчального року на повному самоврядуванні в школі відбулися чергування по школі учнів 9-11 класів; День самоврядування до Дня іменин школи; вибори Президента учнівської ради; засідання учнівської ради. З ініціативи та підготовки учнівської ради були проведенні: Посвята в члени д/о «Стожари», козацькі забави, новорічні свята. 
Активними в самоврядуванні були такі учні: Маротчак Іванка(11кл.), Майданська Юлія (10 кл.), Наконечна Марія (9 кл.), Попюк Світлана (9 кл.), Антемюк Василь (8 кл.).
Члени учнівської ради: Майданська Ю., Антемюк В., Наконечна М. активно брали участь у роботі районного самоврядування. Відвідали всі зльоти лідерів самоврядування.

  

 

Переглядів: 416 | Додав: fart | Теги: звіт, учнівське самоврядування, проекти, захист КТС, Конференція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]