13:59
Подяка за підтримку

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Батьки Сашка Лазурко та дирекція школи висловлює щиру подяку всім людям доброї волі, які, як власне, прийняли горе їхньої родини. Не підозрювали, що фактично у чужих людей може знайтися час, бажання, віра для співчуття, благодійності і реальної фінансової допомоги.

Сашкові 23 березня 2018 року провели операцію в "Інституті серця" м.Києв. Операція пройшла УСПІШНО!!!

Особлива подяка жителям  Селятинської громади. Батьки Віталій та Надія Лазурко дякують всім підприємствам, організаціям, закладам освіти та культури Селятинської громади, які відгукнулися на прохання допомогти родині у скрутний час. Був організований збір грошей.  Хай Вас, дорогі жителі громади та українці, благословить Господь! Дякуємо всім за ваші чуйні серця, за вашу доброту душі, за те, як ви демонструєте людяність нашої громади, не залишаючи у біді окремих маленьких селятинців. Від щирого серця вітаємо Вас і Ваші сім’ї зі світлим святом Христового Воскресіння і Пасхи. Нехай у Вашому домі завжди панує радість і достаток, у Вашому серці – щирість і любов, а у в душі – світло і спокій!

  

Переглядів: 403 | Додав: fart | Теги: допомога, благодійництво, подяка за підтримку | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]