22:44
Правовиховна та профілактична робота в школі

Однією із сторін всебічно розвиненої особистості є наявність у неї високої культури поведінки, здатність розуміти норми моралі і законів. З метою правового виховання учнів, формування в них правової культури, поваги до законів і правил людського співжиття, надання знань учням про їхні права та обовязки 17 жовтня 2014 року відбулася зустріч  молодшого лейтенанта міліції оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей Миколи Олексійовича Ямніцького з учнями КЗ "Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів"

Микола Ямніцький акцентував увагу  на відповідальності учнів за перебування у пізній час в громадських місцях села, району та формуванні в учнів активної позиції у правовій сфері, тобто нетерпимого ставлення до правопорушень, прагнення взяти участь у боротьбі з цими негативними явищами, вироблення здатності протистояти негативним впливам.

Директор школи О.Я. Михайлюк відзначив , що учні нашої школи не перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей, а правовиховна  та профілактична робота щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх знаходиться на постійному контролі дирекції та педколективу. Наголосив , що учням школи потрібно бути більш активнішими під час проведення Тижня правових знань, не порушувати дисципліну в школі.

Переглядів: 712 | Додав: fart | Теги: Правовиховна та профілактична робот | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]