09:44
Рідній школі 58

Ти стоїш, інтернате, між низеньких будинків,
Непомітний чужим, але рідний мені.
Я пройду ще багато - світ навколо великий,
Та ніколи тебе не забуду, о ні !

Нашій школі — 58. Сьогодні вона гордо височить, процвітає, славиться в районі та області. 
15 серпня 1959 року був виданий наказ про створення Селятинської школи- інтернату, яка почала своє життя 11 лютого 1960 року.

Школа має свої традиції, свята, розваги, конкурси, дні...

Традиційно в школі в ході проведення тижня Школи проводиться День самоврядування. Учнівська рада обирає кращих учнів з активів 8-11 класів для виконання обов'язків педагогів школи. Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

 

 

Переглядів: 366 | Додав: fart | Теги: Рідній школі 58, день самоврядування, КЗ Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Dark__Smile   [Матеріал]
Вам не кажется, что использовать чужие стихи без ссылки на автора как минимум -некрасиво, не говоря уже выдавать их за свои и посвящать их учебному заведению?!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]