12:31
Самозвіт директора школи

08 червня 2018 року відбулися загальні збори колективу КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів» , де перед вчительською та батьківською громадою про результати роботи педагогічного колективу і школи за 2017 – 2018 н.р звітував директор школи Олександр Ярославович Михайлюк.
На зборах були присутні голова Селятинської ОТГ Полянчук В.К.;начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Селятинської ОТГ Косар Р.Д.; керуючий справами Селятинської ОТГ Гайдеєв С.Г.; в.о старости с.Плоска Селятинської ОТГ Горбан М.І., провідний спеціаліст сектору освіти Перепічка С.Л. Слова вдячності і позитивні відгуки про роботу директора прозвучали від багатьох педагогів школи, батьків та запрошених гостей. 
За результатами голосування було визначено діяльність директора Олександра Ярославовича Михайлюка - задовільною. 
Олександр Ярославович , щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у роботі, терпіння, щоб робота приносила лише радість і всі проблеми вирішувалися легко. Нехай кожен день Вас радує, а доля доводить можливість відкриття численних перспектив і успішного прагнення до висот. Будьте щасливі і нехай Господь оберігає Вас від усіх негараздів!

Переглядів: 297 | Додав: fart | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]