18:47
Семінар заступників директорів з навчальної роботи шкіл району

24 березня 2015 року у КЗ «Селятинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувся семінар заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчальної роботи з проблеми  «Внутрішкільний контроль як передумова підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

Тепло зустріла школа-інтернат досвідчених заступників директорів з навчальної роботи шкіл району та їх керівника. Учні школи, під час візитки, гордо і емоційно презентували свій заклад та його кращі досягнення.

Після ознайомлення з планом роботи учасники семінару відвідали відкриті уроки з природознавства (3 клас – вчитель Косар І.В.),

української літератури (5 клас – вчитель Балим С.В.)

та  інформатики (11 клас – вчитель Гайдеєв С.Г.).

Згідно плану наступним етапом роботи були самоаналіз та аналіз відвіданого уроку. Було відзначено вміння вчителів закладу проводити самоаналіз.

У цікавій формі методичної роботи з педагогами було проведено засідання методичної ради школи на тему: «Інноваційні технології у контрольно-оцінювальній діяльності».

Доречним і актуальним стало роз’яснення головним спеціалістом відділу освіти Горбан С.В. окремих питань проведення ДПА та ЗНО у 2015 році.

Заключним етапом семінару стало проведення круглого столу з проблеми: «Внутрішкільний контроль як передумова підвищення ефективності навчально-виховного процесу». Завідуюча районним методичним кабінетом Л.І. Шевчук та заступник директора з навчальної роботи Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицюк Н.П. (від імені заступників директорів з навчальної роботи шкіл району) висловили щиру вдячність дітям, педагогам, практичному психологу, заступникам директора та директору школи О.Я. Михайлюку за організацію та проведення семінару.

 

Т.І.Михайлюк

заступник директора

з навчальної роботи

Переглядів: 577 | Додав: fart | Теги: семінар заступників директорів зага | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]