19:15
Шевченківські дні

З 7 по 12 березня у школі відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Т.Г. Шевченка.
Із 21 лютого по 15 березня у бібліотеці закладу вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезентували увазі школярів книжково-ілюстративний куточок «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» та оформлену виставку, присвячену 202-річниці від дня народження Т.Шевченка, де бібліотекар О.Р. Хар ознайомила читачів з новинками книг.
У цей же період у навчальному закладі пройшла виставка творчих робіт учнів 1-4 класів «Встала весна. Сонце землю розбудила», з 9 по 11 березня проходив конкурс стіннівок між учнями 5-11 класів, присвячених життю та творчості великого Кобзаря, а також конкурс малюнків «Творчість Т.Г. Шевченка очима дітей», які організували вчитель образотворчого мистецтва В.П. Майданська  та методичне об’єднання вчителів української мови.

  
7 березня відбулася урочиста лінійка до 202-річниці Т.Г. Шевченка, який підготувала вчитель Балим С.В. разом із учнями 6 класу.
Учитель української мови та літератури Балим С.В. з учнями 6 класу 10 березня провела «Шевченків кінозал». Метою заходу було форматування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу.

  
10-11 березня 2016 року учителями-предметниками, класними керівниками та вихователями школи для учнів 1-11 класів був проведений єдиний перший урок (виховна година) на тему «Об’єднаймося ж, брати мої!»
11 березня в школі було проведено свято «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів» на якому учні 5-11 класів читали напам’ять улюблені поезії Т.Г. Шевченка.

  
Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками на уроках української літератури були проведені бібліографічні хвилинки, присвячені вшануванню життя та творчості Т.Шевченка.
Тиждень пройшов на високому рівні, усі класи взяли участь в проведенні заходів. На відкритих та позакласних заходах використовували різні форми проведення заходів; використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства серед учнів.

  

 

Переглядів: 394 | Додав: fart | Теги: Шевченківські дні, заходи в школі, Т.Шевченко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]