21:18
Шевченківський тиждень

З 09 по 14 березня 2014 року у школі проходив Шевченківський тиждень по вшануванню славетного сина українського народу.

Розпочалися Шевченківські дні урочистою лінійкою "Шевченкове ім'я нам сяє, як зоря", у якій брали участь учні 9 класу (підготувала лінійку вчитель української мови та літератури Григоряк Є.І.).

Із 09 по 10 березня у бібліотеці закладу вчителі української мови та літератури разом із бібліотекарем репрезунтували увазі школярів книжково-ілюстративний куточок "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття" та оформлену виставку, присвячену 201-річниці від дня народження Т.Шевченка, де Хар О.Р. (бібліотекар школи)  ознайомила читачів з новинками книг. Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка.

  

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри в майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі читців-декламаторів поезій Т.Шевченка "Поезії Т.Шевченка устами дітей". У конкурсі взяли участь учні 4-11 класів (27 учнів). Найкраще передали глибину Шевченкового слова, артистично і пристрасно відобразили настрої ліричних героїв переможці конкурсу:

І місце

Майданська Юлія (10кл.), Прокопюк Оксана (5кл.), Ігнатюк Ольга (5 кл), Крутчак Марина (4 кл.)

ІІ місце

Кочерган Вадим (7 кл.), Наконечна Марія (9 кл)

ІІІ місце

Сметанюк Марина (5 кл), Величко Валентин (7 кл)

  

Цікаво пройшов позакласний захід-гра між учнями 9 класу "І лине в світі слово Кобзареве ", який провели учителі української мови та літератури Григоряк Є.І., Балим С.В. На заході звучали пісні на слова поета, учні 5,8 класів інсценізували уривки з його поем, декламували вірші.

Тиждень пройшов на високу рівні, усі класи взяли участь у проведенні заходів. На відкритих та позакласних заходах використовувалися різні форми проведення заходів: використовувалися ІКТ, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження  його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства серед учнів.

 

Переглядів: 539 | Додав: fart | Теги: конкурси вікторини, Шевченківський тиждень | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]