19:23
Свято першого дзвоника

 Мить сокровенна, як вишня в цвіту,
    Сяють слова золоті і нетлінні,
    Рідні до болю, рівні життю:
    Ти народився на Україні! 

  
    Закінчилося ще одне сповнене веселощів  і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань.

 Цьогорічне свято розпочалося вшануванням хвилиною мовчання всіх загиблих Небесної сотні в Революції гідності та воїнів які поклали своє життя у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави. А зокрема наших краян Чигрина Олександра Івановича уродженця села Усть-Путила та нашого односельчанина Зайця Олександра Юрійовича.  Вічна пам'ять. 

Шкільну родину цьогоріч поповнили 21 першокласник. У дивовижну країну знань їх поведуть класовод Галина Георгіївна Максімова  та вихователі Жанна Володимирівна Бороденко та Світлана Михайлівна Максімова. 

 

На шкільному подвір'ї зібралися усі учні школи, вчителі, батьки та гості школи. До нас на свято завітав голова районної ради Андрій Петрович Дутчак.

В.о. директора школи Олександр Ярославович Михайлюк привітав всіх присутніх з початком навчального року, подякував всім педагогам та працівникам школи за підготовку закладу до нового навчального року. Побажав всім учням творчості, натхнення та мирного неба.

По завершенню урочистої лінійки всі вирушили на перший урок  на тему «Україна – єдина країна», під час якого класні керівники 1-11 класів наголосили про єдність нашої держави, про рівність усіх людей, незалежно від мови спілкування та місця проживання.Загалом, Свято Першого Дзвоника та Перший урок були націлені на формування в учнів почуття патріотизму, милосердя та любові до Батьківщини.

 

Переглядів: 629 | Додав: fart | Теги: Україна- єдина країна, новий навчальний рік, свято 1 дзвоника | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
0
1 Сестра першачка   [Матеріал]
Я - Наташа, мені п'ятнадцять років, я вчуся у дев'ятому класі.
Мій братик Андрійко цьогоріч пішов у перший клас. Першачок! :)
Від його імені хочу подарувати на Ваш сайт вірш про першокласника.

Хай сонце ясночоле
Мені всміхнеться враз,
Бо я іду до школи -
У самий перший клас.
Є зошити у ранці,
Книжки та олівці.
Крокую рано-вранці
Із квітами в руці.
Я вийти не боюся
У самостійну путь...
Лиш мама та бабуся
Ну так повільно йдуть! :)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]