17:45
Тиждень Великодніх свят
З 22 квітня по 2 травня в школі проходив тиждень Великодніх свят.

Під час тижня школярі мали змогу познайомитися із традиціями свята. Прийняти учать в конкурсі малюнків на Великодню тематику та конкурсі роспису писанок.


Також протягом тижня вихователі молодших класів провели свята: "Великдень всіх нас на гостини просить" - Максімова С.М. та "Великодній дзвін" - Григоряк Л.Д.
Переглядів: 863 | Додав: fart | Теги: Великдень, пасха, свято писанки, тиждень великодніх свят | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 2
0
2 Оксана Анатоліївна   [Матеріал]
Пропоную увазі відвідувачів цього шкільного сайту -
Лист Міністерства освіти і науки України від 16.05.13. № 1/9-324
"Про вивчення курсів духовно-морального спрямування у 2013/2014 навчальному році"

16 квітня у Міністерстві освіти і науки відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему «Вивчення курсів духовно-морального спрямування: досвід, виклики, перспективи». У ньому взяли участь вчителі курсів духовно-морального спрямування, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, члени Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, автори програм, підручників.

Учасники обговорили вплив викладання предметів духовно-морального спрямування на формування особистості дитини та на моральну атмосферу у школі, взаємодію органів освіти релігійних і громадських організацій у питанні забезпечення викладання таких предметів тощо. За результатами круглого столу інформуємо про наступне.

Міністерство приділяє значну увагу викладанню курсів духовно–морального спрямування, у тому числі факультативних курсів з християнської етики, оскільки їх вивчення сприяє формуванню у дітей традиційних для України християнських цінностей: істини, благочестя, добра, любові, краси, гідності, обов’язку, честі та совісті.

Натепер перелік навчальних курсів цієї тематики розширився і учні мають можливість вивчати такі предмети за вибором: «Розмаїття релігій і культур світу», «Історія релігій», «Історія релігій світу і духовна культура», «Історія світових релігій», «Християнська етика в українській культурі», «Основи православної культури», «Християнська етика», «Християнська культура», «Етика: духовні засади», «Основи православної культури Криму», «Біблійна та християнська етика», «Моральне виховання», «Основи християнської моралі та етики», «Психологія духовного розвитку», «Православна етика», «Добролюбіє», «Криниця духовності. Біблія як текст: морально-етичний канон та естетичний феномен», «Основи релігієзнавства», «Цікава Біблія» тощо.

Міністерство інформує, що у наступному 2013/2014 навчальному році курс «Етика» буде вивчатись у 5 класі за рахунок варіативної складової Типових навчальних планів, як і курси духовно-морального спрямування. Просимо довести дану інформацію до керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Цей лист підписано: Заступник Міністра Б. М. Жебровський.
З приписом: Рекомендуємо при розробці навчальних планів загальноосвітніх шкіл на 2013/2014 навчальний рік врахувати зміст листа Міністерства освіти і науки України «Про вивчення курсів духовно-морального спрямування у 2013/2014 навчальному році» № 1/9-324 від 16.05.13.

0
1 Бабуся Ганна   [Матеріал]
На першій світлині - дівчатка, як писаночки : ))) І хлопчики позаду гарні!
Хай ростуть здорові та щасливі на зміну нам! Життя - вічне!
Христос Воскрес!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]