20:29
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
З 12 листопада по 17 листопада в школі проводився тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Протягом тижня було проведено ряд різноманітних заходів, а зокрема: вікторини, конкурс малюнків, стінгазет, практичні заняття, уроки, екскурсія в пожежну частину смт.Путила.
Цікавим був проведений тренінг для учнів 6 класу на тему "Їжа та здоров'я", яки провели практичний психолог Григоряк Г.В. та вчитель ОБЖ Маршавка Л.Т.
Активну участь учні взяли в конкурсі стінгазет "Подбай про своє здоров'я".
Учні 7-9 класів разом із заступником директора школи з виховної роботи Максімовим М.М. здійснили екскурсію в пожежну частину смт. Путилу. Учні мали змогу ознайомитися з роботою наших рятівників, як оснащені теперішні пожежні машини.
Фотоматеріал про екскурсію читайте в листопадевому ВОДОГРАЇ.

 
 
Переглядів: 3099 | Додав: fart | Теги: тиждень ОБЖ, відкриті заходи | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 10
0
10 Сміливий Саша   [Матеріал]
А хто з вас знає, що в Україні діє Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки». Основною метою діяльності цієї дитячої організації є пропаганда безпечного, здорового способу життя. Завданнями організації є навчання навичкам поводження в різних життєвих ситуаціях; навчання наданню само- і взаємодопомоги у разі виникнення екстремальних надзвичайних ситуацій; підвищення рівня практичної підготовки дітей та підлітків до надзвичайних ситуацій, пропаганда професії рятувальника.

Виконання своїх завдань організація здійснює у двох пріоритетних напрямах - навчання за програмами «Школа безпеки» та «Юний рятувальник», а також проведення зборів, змагань, польових таборів і семінарів. Щорічно, починаючи з 1995 року, організацією проводиться Всеукраїнський збір-змагання «Школа безпеки», який вона планує розвивати і надалі. Також серед планів на майбутнє - проведення Всеукраїнського польового табору юних рятувальників. Співпрацює з ЮНІСЕФ. Голова: Осипенко Сергій Іванович, зареєстровано: 20.04.2000 р., адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 21; тел.: (044) 430-93-52 e-mail: iducz@nms.gov.ua . Знаймося!

0
9 Filipovna   [Матеріал]
Немає меж пошуку бажаючих безпеки дітям. В Росії, наприклад, розробили комікси на тему безпеки життєдіяльності.
Автори коміксу зібрали правила, які, на їхню думку, допоможуть дітям уникнути неприємностей.
Пам’ятка має три розділи: як поводитися на вулиці, в транспорті і вдома без батьків.
На сайті МВС сказано, що комікс будуть поширювати серед дітей, правда не уточнюється, як саме.

0
8 Ми з Кіцмані   [Матеріал]
Вітаємо усіх ненависників тютюнового диму! З 16 грудня 2012 року палити в громадських місцях – навіть кав’ярнях - заборонено!
Закон про заборону куріння в громадських місцях забороняє куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів.
У разі порушення заборони на куріння у громадських місцях штраф для власників закладів становитиме від однієї до десяти тисяч гривень.

0
7 Коля Вороненький   [Матеріал]
СІРНИКИ

Ви знайшли коробку з сірниками,
Віднесіть мерщій до мами.
Чи бабусі віддайте,
Але десь не викидайте,
Сірників не діставайте.
Хоч коробочка порожня,
Гратись нею теж не можна.
Дітей ми бачити, батьки,
Здоровими, живими хочем.
Тож залишати сірники –
Для нас, дорослих, - злочин.

0
6 Марія Битько   [Матеріал]
ПОМІРКУЙ!
Куди прямує курча, що йде через дорогу? ^ ))))

0
5 Шкільний психолог   [Матеріал]
Безпека життєдіяльності для дітей – це не зовсім теж саме, що БЖД для дорослих. Особливо – з урахуванням психології сприйняття нещасного випадку дитиною, учнем. Тому слід пам’ятати, що потерпіла дитина завжди потребує морально-психологічної підтримки оточуючих. Увага, щирість, турбота – це фактори, що допоможуть подолати наслідки травми чи іншого нещастя. В умовах надання дитині домедичної допомоги неприпустимі грубість, роздратування, докори в необережності, в недотриманні правил безпеки учнем тощо. Правильний психологічний вплив і поведінка тих, хто оточує потерпілого, хто надає йому підтримку, вже є найперша долікарська допомога. Все це є дуже важливим, і це потрібно пам’ятати.

0
4 Ваші друзі з Чернівців   [Матеріал]
Чернівецька загальноосвітня школа №38 підготувала дуже гарний посібник «Порядок надання першої допомоги при одержанні травм». Таку свою працю ця школа розташувала на своєму шкільному сайті і надає усім для скачування та використання. Див. сторінку «Для вчителів» на сайті цієї школи – там: http://zosh38.at.ua/publ

0
3 Лікар   [Матеріал]
Я хочу нагадати про вимоги безпеки, якщо стався нещасний випадок.
У разі нещасного випадку, учень повинен негайно повідомити адміністрацію школи, а потерпілому,
при можливості, надати першу долікарську допомогу. Схема послідовності дій при наданні першої
долікарської допомоги така:
- вивести потерпілого з оточення, де стався нещасний випадок;
- вибрати потерпілому найбільш зручне положення, що забезпечує спокій;
- визначити вид травми (перелом, поранення, опік, тощо);
- визначити загальний стан потерпілого, встановити, чи не порушені функції життєво-важливих органів;
- розпочати проведення необхідних заходів: зупинити кровотечу, зафіксувати місце перелому,
вжити реанімаційні заходи - штучне дихання, зовнішній масаж серця.

0
2 Вихователь   [Матеріал]
Учень повинен слідкувати за особистою гігієною, у разі погіршення самопочуття, необхідно негайно звернутися до чергового лікаря. Забороняється пити воду з відкритого водойму, розпалювати багаття, купатися без дозволу вихователя в місцях, не пристосованих для цього. При знаходженні вибухонебезпечних та незнайомих предметів, зброї – не торкатися і не зрушувати їх з місця. Про місце знаходження терміново повідомити адміністрацію табору. Учень зобов’язаний дбайливо ставитись до природи, пам’яток історії, культури, брати активну участь в суспільно-корисній роботі.

0
1 Василь Миколайович   [Матеріал]
Обережного - Бог береже!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]