08:38
Учнівська конференція 2014

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Суттєвими рисами, якими наділені справжні лідери є: гнучкість, активність, ініціатива, дисципліна, добровільність, креативність, вихованість. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи. 
Основою учнівського самоврядування нашої школи є  учнівська рада яка обирається на учнівській конференції на початку навчального року. Цього навчального року учнівська конференція відбулася 8 вересня. На конференції були присутні активи 5-11 класів, дирекція школи. Було заслухано звіт про роботу учнівської ради  за минулий рік.
 Обрано новий склад учнівської ради школи:

 • голова навчальної комісії - Наконечна Марія (9 клас);
 • голова комісії з питань культури та відпочинку - Попюк Світлана (9 клас);
 • голова комісії дисципліни та порядку - Москаль Сергій (10 клас);
 • голова комісії з питань туризму та спорту - Добродійчук Ігор (7 клас);
 • голова комісії з питань прав дітей - Маковійчук Марія (9 клас);
 • голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносин - Галиця Христина (9 клас);
 • голова комісії роботи з молодшими школярами - Лазар Софія (8 клас);
 • голова координаційної ради дитячої організації "Стожари" - Колісник Сергій (7 клас);
 • голова прес-центру школи - Павлишин Ростислав (10 клас).

Новообраним головам потрібно до 15 вересня сформувати свої комісії.

Педегог-організатор Гайдеєв С.Г. провів з активами класів відеозаняття "Святиня української нації - Гімн України".

15 вересня відбудуться вибори президента школи. На пост президента учнівської ради школи подали троє кандидатів :

 • Бороденко Анастасія (10 клас)
 • Майданська Юлія (10 клас)
 • Маротчак Іванна (11 клас)

Кандидат на пост президента
 учнівської ради школи 
Бороденко Анастасія Володимирівна

Я учениця 10 класу. Намагаюся приймати активну участь в шкільному житті. Люблю займатися спортом (особливо волейболом). Мені подобається працювати в колективі. Легко знаходжу спільну мову з людьми.
Я за те, щоб в школі панував порядок. Також  хочу щоб була співпраця вчителів з учнями, адже вчителі більш досвідчені і можуть передати свій досвід нам. Саме так ми можемо досягти успіху. Спільними зусиллями ми зробимо нашу школу ще кращою ніж вона зараз.
Президент має розуміти, що це не проста посада. Це відповідальність за всіх тих, хто довірив тобі право діяти від багатьох.
Я вважаю що потрібно робити шкільне життя наших учнів більш насиченим і цікавим. В нашому колективі є багато талантів, потрібно зробити так, щоб учні старших класів ділилися своїм досвідом з молодшими школярами.
Наша школа займає почесне місце серед шкіл району. Для того, щоб утриматись на такому високому рівні потрібно щоб кожен член колективу жив життям школи, пишався її досягненнями і робив все для того, щоб вона і надалі процвітала.

Кандидат на пост президента
 учнівської ради школи 
Майданська Юлія Іванівна


Я учениця 10 класу. Якщо мене оберуть президентом учнів учнівської ради школи, то постараюсь всіма своїми діями відповідати цій посаді.
Я розумію, що це досить серйозна та  відповідальна справа. На «плечі» президента ляжуть усі шкільні справи, яким потрібно знайти правильне рішення, адже від цього залежать не тільки мої успіхи, а й успіхи цілого учнівського колективу школи.
Отже, будучи президентом учнівської ради школи, я би хотіла не тільки продовжити справу попереднього президента, а  й покращити її.  Хотіла б більше заохотити  наших учнів до
    сумлінного навчання,
    гарної поведінки,
    слідкування за зовнішнім виглядом,
    виконання вимог класного керівника,
    самовдосконалення в спорті,
    знаходження власного «Я».

 

Кандидат на пост президента
 учнівської ради школи 
Маротчак Іванна Іванівна

Я учениця 11 класу. Ми навчаємось у школі де педагогічний колектив намагається створити особистість, навчити і виховати: грамотних, культурних, здорових і працьовитих майбутніх громадян нашої України.
Якщо мене оберуть на пост президента учнівської ради школи, буду працювати над організацією роботи учнівської ради, а саме:
    регулярне проведення засідань,
    надання допомоги і здійснення контролю активів класу,
    слухання звітів про проведену роботу,
    налагодити співробітництво голів учнівської ради з координаторами педагогами,
    організація участі в акціях, щодо підтримки наших співвітчизників, які є учасниками АТО, зокрема морально підтримувати їх нашими листами та малюнками.
Виховувати самостійність в навчально-виховному процесі допомагають колективні творчі справи, тож учнівська рада буде спрямовувати роботу активів класів у цьому напрямку.

Переглядів: 600 | Додав: fart | Теги: активи класів, учнівське самоврядування, учнівська конференція, вибори президента школи | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]