19:13
Увага! Вперше в Україні!
Видавництво «Академія Саморобкіна» пропонує, найкращі журнали для занять художньо-технічною творчістю у школі і вдома, школярам початкових, середніх та старших класів:

«Академія Саморобкіна» – яскравий журнал для дітей від 6 років, надійний помічник в організації корисного та захоплюючого навчання і дозвілля учнів початкової школи, який допоможе розвинути творчі здібності, увагу та наполегливість. Головні герої журналу - робот Саморобкін та його помічник пес Квант у легкій і розважальній формі навчать працювати із різними матеріалами, робити цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, пізнавальні комікси. Журнал рекомендовано використовувати на уроках трудового навчання.
Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,93 грн.
Передплатний індекс: 89260.

«Академія юного моделіста» – журнал, з яким ви поринете у захоплюючий світ технічного моделювання літаків, кораблів, авто, танків та іншої техніки! У кожному номері на вас чекають адаптовані для легкого та швидкого складання моделі-копії з картону, схема для виготовлення моделі з алюмінієвих банок, саморобка з дерева. Історії створення різної цивільної та військової техніки. Поради та секрети майстерного збирання моделей. Рекомендовано для усіх любителів моделювання старше 8 років.
Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,73 грн.
Передплатний індекс: 89261.


Захоплююча подорож до чарівної країни рукоділля з журналом «Жасмин» буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У журналі містяться докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо. Майстер-класи, поради, конкурси, призи.
Виходить раз на місяць. Вартість видання з доставкою у вашу поштову скриньку - 8,93 грн.
Передплатний індекс: 89281.


Оформити передплату на видання можна в будь-якому поштовому відділенні зв’язку України, або на офіційному сайті ДП «Преса» в інтернеті:
http://www.presa.ua/online/registr_ukr/vhod.php

Сайт видавництва: www.samorobkin.com.uaПереглядів: 741 | Додав: fart | Теги: «Академія Саморобкіна», Видавництво «Академія Саморобкіна», журнал «Жасмин», «Академія юного моделіста», преса, передплата | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
0
4 Студентка   [Матеріал]
Бачила у нашій міській бібліотеці ці журнали.
Дійсно, цікаві і корисні для розвитку учнів.
А чи є передплата на ці журнали в інтернаті на 2012 рік?
Чи як завжди - не вистачило коштів?

Наташа

0
3 Трудовик   [Матеріал]
Я вчитель трудового навчання у сільській школі. В минулому. Але я - не дуже молодий і тому ще добре пам’ятаю радянський журнал «Юный техник». Це – щомісячний журнал для дітей та юнацтва. На своїх сторінках він розповідав своїм читачам-школярам про досягнення світової науки і техніки. Якщо мені не зраджує моя пам'ять, то заснований він був приблизно в 1956 році. Спочатку був простенький. Але згодом став, як то кажуть, «на рівні».
Сприяв той журнал технічній творчості та професійній орієнтації школярів. А понад усе ще й публікував науково-фантастичні твори відомих письменників-фантастів зі світовим іменем. До речі, існує цей журнал і нині. В Росії. Та немає кордонів для передплати цього журналу і зараз. А крім того, Інтернет пропонує послуги електронної доставки примірників цього журналу будь-кому зацікавленому. Ось, наприклад, один з таких сайтів: http://journal.knigka.info/category/little_tech/ . Я нікого не агітую. Я просто виказав свою думку на задану тему. Кому – що. І кому – як.
Валентин Юрійович,
місто Бердянськ

0
1 Миколка   [Матеріал]
Сам я не з Селятина. Але моделі роблю ще з другого класу.
Деревяні. В основному - кораблики. Але бувало, що й літаки робив.
Та на жаль інколи навіть малюнків ніяких у мене не було.
А з таким журналом можна що завгодно зробити.
А інструменти у мене є батькові. Він мені дає.

Миколка. Чернівці. 8-й клас

0
2 fart   [Матеріал]
МОЛОДЕЦЬ!!! cool cool cool

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]