20:29
Вечірні розваги-не для дітей

 Однак бажання швидше подорослішати штовхає підлітків до необдуманих вчинків, які вони найчастіше скоюють у нетверезому стані у вечірній та нічний час. Тому питання перебування неповнолітніх у вечірній час у розважальних закладах постійно знаходиться на контролі служб. Бо, як свідчить практика, нічим хорошим це не закінчується і часто призводить до злочинності серед дітей та проти них. 

   Щоб контролювати ситуацію, особливо у зимовий час, коли перебування неповнолітніх у розважальних закладах дозволене тільки до 22.00, комісія у складі начальника служби у справах дітей Тетяни Фрасинюк, директора районного центру соціальних служб Марії Фокшек під керівництвом старшого інспектора ювенальної превенції Путильського районного відділу поліції Миколи Ямницького минулого тижня здійснила черговий рейд. Вони побували у п’ятьох закладах сіл Усть-Путила, Дихтинець, Киселиці та селища Путила.

   Микола Олексійович зазначає, що під час рейду виявили трьох неповнолітніх (16-17 років), яких після профілактичної бесіди доправили додому. Якби це були діти до 16 років без супроводу батьків, то на них комісія мусила б скласти протокол за неналежне виховання і направити до суду. Як правило, перше порушення обходиться попередження. Наступне тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу 1700-5100 гривень (залежно від ситуації).

   Власники закладів, в яких виявлені неповнолітні, котрі вживають спиртне чи тютюнові вироби, також несуть серйозну відповідальність. У разі, якщо доведено, що саме у цьому закладі неповнолітнім продали підакцизні товари, то продавця штрафують за статтею 156 ч. 2, а на власника закладу складають протокол з подальшим накладенням штрафу та позбавлення ліценції на продаж відповідних виробів неповнолітнім.

   У зимовий час такі рейди проводяться частіше, каже Микола Олексійович, також суміжно ситуацію контролюють чергові поліцейські на патрулюваннях та відпрацюваннях. Відрадно, що з 21 січня (саме з цього дня інспектор приступив до своїх безпосередніх обов’язків, адже до того перебував у зоні АТО) під час перевірок не виявили неповнолітніх у стані алкогольного сп’яніння чи при вживанні тютюнових виборів. Значить, профілактичні бесіди з дітьми та їхніми батьками приносять очікуваний результат.

(За матеріалами газети "Карпати")

Переглядів: 171 | Додав: vital7029 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]