Головна » 2018 » Лютий » 8 » Вітаємо переможців змагань
20:40
Вітаємо переможців змагань

Відповідно до районного плану спортивно-масових заходів на 2017/2018 навчальний рік, Положення про проведення районної спартакіади школярів 07 лютого 2018 року відбулись змагання 73-ї районної Спартакіади  школярів з волейболу (юнаки). За підсумками попередніх змагань до фіналу потрапили команди школярів Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Путильської гімназії,  КЗ «Селятинський ЗЗСО – інтернат», Розтоківського та Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Мотивація для досягнення перемоги у фінальних змаганнях надзвичайно велика, це залікові очки для комплексного заліку в районній спартакіаді школярів і можливість взяти участь в попередніх змаганнях 73-ї обласної спартакіади школярів.

За результатами жеребкування були утворені дві півфінальні пари, які зіграли між собою за вихід у фінал.

У матчі за третє місце юнаки   Розтоківського ЗЗСО перемогли команду  Путильської гімназії і стали бронзовими призерами районної спартакіади.

У боротьбі за чемпіонство напружена і цікава боротьба точилась протягом всього матчу, але досвід і бажання  перемогти допомогли команді  КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів»  добитись перемоги  і стали золотими призерами  районної спартакіади школярів.

Срібними призерами стали юнаки Путильського ЗЗСО І-ІІІ сттупенів. Для спортсменів  було характерне використання продуманих комбінацій та домашніх заготовок. Якість гри команд, наявність в командах яскраво виражених нападаючих   дає змогу сформувати збірну команду  для участі в обласних змаганнях. Змагання  переконливо засвідчили, що вчителі фізкультури на уроках та в позаурочний час приділяють багато уваги волейболу.

Дирекція школи висловлює щиру подяку шкільній волейбольній команді юнаків та тренеру команди вчителю фізичної культури Кефі Віктору Петровичу за перемогу та бажає подальших спортивних злетів та успіхів.

Переглядів: 159 | Додав: fart | Теги: Селятинський ЗЗСО-інтернат, юнаки, Спартакіада, ПЕРЕМОГА | Рейтинг: 5.0/1