10:08
З подякою і молитвою

 На території Селятинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів освятили каплицю в честь священномученика Олександра (Петровського).

І педагоги, і діти неодноразово висловлювали потребу в будівництві святині. Директор навчального закладу Олександр Ярославович Михайлюк поділився цим задумом із директором ДП «Путильський лісгосп» Петром Прокоповичем Фреєм. Звісно ж, про таку світлу справу Петро Прокопович схвально відгукнувся і обіцяв допомогти. Адміністрація школи запросила священика на погодження і освячення місця. А далі з волі Господньої за розпорядженням Петра Прокоповича лісівники під керівництвом лісничого Селятинського лісництва Івана Івановича Юрнюка та Путильського лісництва Володимира Вікторовича Клима допомагали реалізовувати задум.

У відповідь на слова подяки лісівникам від директора школи-інтернату Олександра Ярославовича директор ДП «Путильський лісгосп», депутат обласної ради зазначив: - Маємо разом дбати не лише про належний освітній рівень дітей, а й сприяти їхньому духовному розвитку.

Символічно керівники перерізали червону стрічку, а головну місію - освячення - здійснили настоятелі православних храмів Селятина Максим (Чорней), Шепота Степан (Струж) і Нижнього Ялівця Іван (Чорней).

Нехай Господь благословляє на здоров'я і благополуччя всіх, хто знає ім'я Його, а благодійникам повертає сторицею за добро і щире бажання жити з користю для ближніх.

Людмила БАСЮК.

Переглядів: 456 | Додав: fart | Теги: духовність, освячення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]