18:50
Засідання районної методичної комісії вчителів біології, хімії, природознавства, екології
        18 жовтня на базі нашої школи відбулося засідання районної методичної комісії вчителів біології, хімії, природознавства, екології  з проблеми
 
«Реалізація принципу творчого підходу у вивченні біології, хімії,  природознавства та екології  як засіб формування інтелектуальної культури особистості».
 
Засідання розпочалося з візитки закладу, яку підготували вчитель музичного мистецтва Павлишин М.М., вихователь Бороденко Ж.В., Гайдеєв С.Г. вчитель інформатики (мультимедійний супровід).


(візитка школи)

Учасники районної методичної комісії відвідали уроки біології у 9 класі
 на тему «Імунітет. Види імунітету» (вчитель Михайлюк Тамара Іванівна) та хімії у 8 класі на тему «Хімічні властивості кислот» 
(вчитель Маршавка Леся Танасіївна), а також їхній увазі була представлена  проектна презентація «У світі природознавства», яку презентували учні 5,6,7 класу. 
Одним із етапів роботи  РМК було заняття з елементами тренінгу 
«Мій час: як я його використовую», який підготувала і провела практичний психолог Григоряк Галина Василівна. 
Мультимедійний супровід до вищевказаних заходів забезпечив вчитель інформатики Гайдеєв Сергій Григорович.

 
                               - Біологія 9 клас                                        

-         Хімія 8 клас

                              «Імунітет. Види імунітету»       
«Хімічні властивості кислот»

 
Проектна презентація «У світі природознавства»

 
  
Заняття з елементами 
тренінгу «Мій час: як я його 
використовую»

Директор ЗОШ-інтернату Хар Микола Георгійович та заступник директора з навчально-виховної роботи Михайлюк Олександр Ярославович ознайомили присутніх з матеріально-технічною базою закладу: бібліотекою, інформаційним центром, спальними корпусами.


навчально-спальний корпус 1 класу

на світлинах Косар І.В.(класовод 1 кл.)
 Гайдеєва Є.К. (вихователь 1 кл.) та учасники засідання 

            подорож "країною" Інтернат
  
кабінет практичного психолога            шкільна бібліотека


шкільна майстерня

 
інформаційний центр школи (кабінет інформатики)

Дирекція школи вдячна Шемберко М.М., методисту РМК відділу освіти за організацію проведення засідання.

Фотоматеріали засідання можна переглянути у ФОТОАЛЬБОМІ в розділі ВІДКРИТІ УРОКИ

Інформацію про засідання можна переглянути на сайті відділу освіти Путильської районної державної адміністрації за посиланням

Переглядів: 1111 | Додав: fart | Теги: хімії, екології, візитка школи, природознавства, засідання методичної комісії, вчителі біології, кабінет психолога, проектна діяльність, відкриті уроки | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 3
0
3 Ботанік Дмитро, м.Кам’янець-Подільський   [Матеріал]
Так, так! Вчителі і методисти шукають найкращі навчальні технології. А учні… марять відкриттями. :)))) Бо як же без цього? Цей світ не тільки сукупність досягнень минулих поколінь людей; цей світ належить молодим також! Значить у нім мають бути свої можливості для юних біологів і не лише для них. І такі можливості таки є! Бо Природа – передбачлива; вона любить усіх :))

Цікаво знати, що різноманітність видів тварин, рослин, грибів і різних мікроорганізмів таке велике, що вчені щороку відкривають ще декілька десятків, а то і сотень, представників нового виду. Причому це не мікроскопічні малі тварини і рослини, а достатньо великі особини, про яких раніше науці нічого не було відомо. Цікаво, що один новий вид антилоп був знайдений вченими на м’ясному ринку в африканській країні. До цього такі антилопи науці відомі не були.

Отримано з сайту «Цікаво, що» - http://cikavo.com/article/17602.html

0
2 Feniks   [Матеріал]
Цікавий захід провели ваші педагоги! З фото видно, що школа матеріально забезпечена і має чим "похизуватися" із освітніми закладами вашого району.
А де фото в фотоальбомі?

0
1 Олександр Ярославович   [Матеріал]
Невід’ємною ланкою роботи в діяльності педагогічного колективу є підвищення науково-методичного та фахового рівня педагогічних працівників. Школа через учителя вчить учнів жити у повсякденному житті. Тут усе головне – і урок, і розвиток усебічних інтересів дітей поза уроком, і взаємини вчителів, вихователів та вихованців у колективі.
18 жовтня 2012 року на базі школи-інтернату відбулось засідання районної методичної комісії вчителів біології, хімії, природознавства з проблеми «Реалізація принципу творчого підходу у вивченні біології, хімії та природознавства як засіб формування інтелектуальної культури особистості». У ході виконання плану роботи було переглянуто візитку школи, відвідано уроки біології та хімії, проектну презентацію та проведено заняття з учителями району з елементами тренінгу. Вчителі району високо оцінили проведені відкриті уроки вчителями біології Михайлюк Т. І. «Імунітет. Види імунітету» (9 клас) та хімії Маршавки Л.Т. «Хімічні властивості кислот» (8 клас) Селятинської школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Пізнавально та захоплююче пройшла проектна презентація «У світі природознавства». Учні школи демонстрували свої знання, вміння, готуючи та представляючи проектні роботи. Гарні відгуки лунали в адресу педагогів, які підготували змістовну візитку школи та тренінг «Мій час: як я його використовую».
Завершилося засідання РМК круглим столом з проблеми: «Реалізація принципу творчого підходу у вивченні біології, хімії та природознавства як засіб формування інтелектуальної культури особистості». Дирекція школи висловлює вдячність всім педагогам школи, які брали участь у проведенні районного засідання.
О.Я. Михайлюк заступник директора школи з навчальної роботи

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]