19:17
Засідання шкільних методичних об'єднань
 На початку вересня в школі було проведено організаційні засідання ШМО вчителів початкових класів, суспільно-гуманітарного циклу, природничо-математичного циклу, художньо-естетичного циклу та вихователів 1-11класів. Здійснено аналіз роботи ШМО за минулий навчальний рік, звернуто увагу на дотримання рекомендацій ІППОЧО щодо викладання навчальних дисципліниу 2012/2013 н.р.


Затверджено плани роботи ШМО на 2012/2013 н.р., плани роботи педагогів з самоосвіти та індивідуальні плани роботи над власною методичною проблемою.
На засіданні МЩ вчителів початкових класів було опрацьовано зміст навчальних програм відповідно до нового Державного стандарту; розглянуто особливостіметодики викладання нових предметів; переглянуто науково-методичне та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу в початковій школі.Михайлюк О.Я. 
заступник директора школи
з навчальної роботи
 

  
Переглядів: 803 | Додав: fart | Теги: навчальна робота, плани роботи ШМО, засідання ШМО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
0
2 Василь Миколайович, м.Мелітополь   [Матеріал]
Колеги!
Давайте пам’ятати деякі дуже прості, і водночас дуже важливі істини нашої роботи. Наприклад, оці -
Стаття 6. Твори благо «Етичний Кодекс українського вчителя»:
- Діяльність вчителя спрямована на всебічний розвиток учня з метою виховання свідомого громадянина та допомоги в його адаптації до життя в суспільстві. Вчитель має виконувати свою місію з любов’ю та повагою до життя, гідності та особистості кожного учня. У своїй діяльності вчитель дотримується принципів загальнолюдської та професійної моралі, є чесним та беззастережно відданим своїм обов’язкам. Вчитель у всіх випадках запобігає заподіянню шкоди учневі, не наражає учня на небезпеку та захищає його від будь-яких шкідливих впливів.
Давайте щодня звертатися до норм цього важливого Кодексу!

0
1 Вихователь   [Матеріал]
Колеги, важкувато читати надані вами тексти таблиць.
Якщо це вас не надто обтяжить, то дайте їх у розділі "Каталог файлів".
Там вони будуть в натуральну величину. Дякую.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]