18:21
Змагання клубів ЮДП

В Чернівцях 21 травня на території прикордонної частини відбувся черговий збір клубу «Юних друзів прикордонників», які взяли участь у змаганнях між учнями шкіл, що знаходяться в прикордонних населених пунктах області. Організатори переконані що подібні заходи дають змогу виховати стійкий дух та почуття патріотизму у юних українців. Підтягування, віджимання від землі, розведення вогнища, розбір та збір автомата Калашникова - ось неповний перелік випробувань через які повинні були пройти учасники спортивних змагань Юних Друзів прикордонників, що відбулися між учнями старших класів районних шкіл, які доводили що незважаючи на вік, при потребі готові захистити рідну землю.

 

 

Наша команда «Едельвейс» взяла участь у черговому зборі. Також серед завдань було випробування на пам'ять, пошук слідів на чотирьох різних ділянках землі, та інші тонкощі які є невід’ємними частинами роботи працівників прикордонної служби, які першими зустрічають та останніми проводжають гостей держави.

    У цих змаганнях наша команда за сумою всіх конкурсів посіла І місце.

 

    Загони ЮДП - одна із найбільш дієвих форм виховання у школярів почуття патріотизму, любові, вірності славним бойовим традиціям ЗСУ та Державної прикордонної служби.

 

Переглядів: 646 | Додав: fart | Теги: едельвейс, змагання клубів ЮДП, змагання в Чернівцях | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]