13:53
Знай наших!
8 листопада 2013 року в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний учнівський екологічний конгрес «Живи, Земле». Його мета - активізація екологічного руху на Буковині, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, а також привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем.
Учасниками конгресу стали учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, члени шкільних лісництв, гуртків юних екологів, юних друзів природи та інших учнівських об'єднань шкіл та позашкільних закладів Буковини, які займаються питаннями вивчення стану навколишнього середовища та пошуками шляхів його поліпшення, а також учасники Всеукраїнських конкурсів, акцій, операцій, кампаній природоохоронної спрямованості.
Мета проведення конгресу - активізація екологічного руху в Україні, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, виявлення активних і ефективних форм участі молоді в русі за екологічну безпеку, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем.

Конгрес поводився за номінаціями:

-         «Охорона рослинного світу»;

-         «Охорона тваринного світу»;

-         «Загальні екологічні проблеми»;

-         «Природоохоронні території».
Нашу школу представляла учениця 9 класу - Майданська Юлія в номінації "Загальні екологічні проблеми" з роботою "Раціональне поводження з сміттям щодо збереження довкілля", керівник Михайлюк Т.І., вчитель біології, екології.

Роботу учасників Конгресу оцінювало компетентне незалежне журі, що складалося із представників Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, департаменту екології та туризму Чернівецької ОДА, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Голова журі О.Л.Сакрієр, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації подякувала учасникам за змістовно проведену роботу та побажала всім, хто успішно захистив науково-дослідницькі проекти неодмінно продовжувати в майбутньому свою цікаву експериментальну роботу.

Наша робота була відмічена грамотами Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом екології та туризму Чернівецької облдержадміністраії.

16 листопада 2013 року на базі Комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулась обласна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». 
Юля Майданська взяла участь в роботі напряму «З попелу забуття» з дослідницькою-пошуковою роботою групи "Слідопит"  - «Мій край в Другій світовій війні. Події та факти.», керівник Григоряк Г.В.
                                                                                                     

Переглядів: 622 | Додав: fart | Теги: Земле», обласна конференція Всеукраїнської , учнівський екологічний конгрес «Жив | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 1
0
1 Вадим Петрович   [Матеріал]
Майданськiй Юлi: (комплiмент юнцi) :))

Немов троянди віть у пору квітування,
У ніжній юності, у розповень краси,
Коли сіяє світ у райдузі роси,
Сльозами пойнятий імлистого світання

Вона ще не раз прийме участь i переможе!
Хай фортуна удачi буде завжди поряд з нею!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]