08:07
Знову перемога!

15 травня  у Чернівецькому прикордонному загоні відбулися чергові змагання юних друзів прикордонників, які проводять вже десятий рік поспіль. Команди переможці районних випробувань отримали змогу позмагатись між собою на більш серйозному рівні – обласному.

Сергій Бровко - начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону: «сьогодні близько 80 школярів з різних шкіл, команда практично складається з 10 чоловік, які беруть участь вже в обласних змаганнях на кубок першості прикордонного загону, де будуть визначені переможці».

Вісім команд змагалися в у кількох дисциплінах, а саме збирання Автомата Калашникова, перетягування канату, біг з перешкодами та евакуація умовно пораненого військовослужбовця. Прикордонники переконують, такі змагання мають ще й виховну функцію: «Дані заходи додають стимулу в подальшому займатися фізичною підготовкою, спортом… Патріотична складова вже задіяна в тому, що діти беруть участь і входять в клуби юних друзів прикордонників… Скажімо такий поштовх і свідомість того, що людина стає патріотом».

Юні друзі прикордонників розповіли, що в майбутньому також планують охороняти рубежі рідної країни: «Прикордонником хочу стати тому, що будемо захищати нашу державу та наш кордон, тому що ми тут народилися і тому будемо захищати свою Вітчизну. Хочу захищати свою Батьківщину. Можу віддати за неї життя. Я тільки бажаю стати прикордонником, щоб захищати свою країну, та бути патріоткою».

Наша команда "Едельвейс" вдруге поспіль стала переможцем обласних змагань. Вітаємо!!!

Переглядів: 442 | Додав: fart | Теги: ЮДП, прикордонники, пермога, обласні змагання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]