00:49
Звіт презентація КТС за І семестр

Колективна творча справа — це вияв життєво-практичної соціальної турботи про поліпшення умов суспільного життя. Це сукупність певних дій, спрямованих на загальну користь. Це справа колективна, оскільки в її плануванні, підготовці, проведенні, обговоренні беруть участь усі члени колективу. Це творча справа, оскільки на кожній стадії її здійснення всі вихованці разом із вихователем мають змогу виявити свої творчі можливості у пошуку засобів, методів, прийомів, які б забезпечили успіх.

Колективні творчі справи є важливим фактором розв'язання виховних завдань. Виховні завдання, які висуваються педагогами у процесі КТС, розв'язуються непомітно: члени колективу визначають ці завдання і вони стають для них вимогами до самих себе. У процесі КТС одночасно розв'язується багато виховних завдань морального, фізичного, трудового, розумового, естетичного рівнів. КТС розвивають у єдності три сторони особистості: пізнавально-світоглядну (знання, переконання, погляди, ідеали), емоційно-вольову (почуття, інтереси, потреби), дійову (вміння, навички, здібності, риси характеру). Участь вихованців у підготовці та проведенні КТС якнайкраще сприяє їх залученню до активної соціальної діяльності, а отже, створює оптимальні умови для набуття соціального досвіду.

В школі вже стало традицією проводити звіти-презентації з колективних творчих справ учнів 5-11 класів.

Підводячи підсумки роботи по КТС за І семестр 13 грудня в школі активи 5-11 класів спільно з класними керівниками зустрілися за круглим столом.


5-11 класи презентували свої КТС: ознайомили з основними завданнями на І та ІІ семестри; прозвітували про пророблену роботу, поділилися успіхами та досвідом у своїх справах.

Хочеться відмітити змістовні роботи учнів 10, 9, 5 класів.

Колективні творчі справи 5-11 класів

5 клас - Таємниця імені мого

6 клас - Ми живемо щоб пам'ятати

7 клас - Історія села Селятин

8 клас - Митці рідного краю

9 клас - Традиції та звичаї рідного краю

10 клас - Історія рідної школи

11 клас - Стежками рідного краю


Наступна зустріч відбудеться наприкінці квітня 2013 року

Переглядів: 1844 | Додав: fart | Теги: творчі справи, завдання на І та ІІ семестри, КТС, захист-презентація | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 1
0
1 Хлопці та дівчата   [Матеріал]
Ми - ЗА!!!! Колективні творчі справи!
Разом нас багато! Нас не подолати!
Разом йдемо у життя!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]