22:09
Звіт про проведення атестації педагогічних працівників

Звіт
про проведення атестації педагогічних працівників
КЗ “ Селятинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ”
у 2013-2014 навчальному році

     На підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України організовано та проведено атестацію педагогічних працівників школи-інтернату у 2013-2014 навчальному році. Атестаційна комісія прагнула протягом атестаційного періоду підійти з об’єктивністю в оцінюванні діяльності педагогів, комплексної оцінки професійної діяльності педпрацівників,  підвищення їхньої відповідальності за результат своєї роботи.
     Під час атестаційного періоду в школі були створені всі умови для успішного проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Атестація базувалася на принципах демократизму, колегіальності, доступності та гласності, неперервної самоосвіти й самовдосконалення. 

 


     У 2013-2014 навчальному році проатестовано: 5 вчителів та 3 вихователі, що становить 20% від загальної кількості педпрацівників школи. Усі працівники, які атестувалися, своєчасно пройшли курси підвищення кваліфікації за фахом при Чернівецькому ІППО. 
     За наслідками атестації педпрацівників маємо:
-   встановлено відповідність раніше присвоєній категорії “спеціаліст вищої категорії”, педагогічного звання “старший учитель” –  2;
-  встановлено відповідність раніше присвоєній категорії “спеціаліст вищої категорії”- 3;
- встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”- 1;
- встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”- 1;
- встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії”- 1.
     Рішенням атестаційної комісії школи педагоги школи представлені до нагородження:
•    Берла О.В. (вчитель трудового навчання) – грамота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
•    Пінчук С.В. (вихователь 8-го класу) – грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації;
•    Майданський І.І. (вчитель німецької мови) – грамота відділу освіти , молоді та спорту Путильської райдержадміністрації.

 


     У міжатестаційний період педагоги школи на високому рівні провели відкриті уроки для членів шкільних методичних об’єднань. Зокрема, вчителі природничо-математичного циклу  провели відкриті уроки з використанням інноваційних технологій ( Берла О.В.- трудове навчання, 5 клас,- “З’єднання виробів за допомогою цвяхів”, Михайлюк О.Я.- фізика, 8 клас,-  повторювально-узагальнюючий урок  з теми “ Механічна робота. Потужність. Енергія ”). Кожен із них продемонстрував володіння інноваційними технологіями,та уміння застосовувати  інтерактивні методи навчання. Глибокі й міцні знання та навички  показали їх вихованці на районних та обласних олімпіадах (Косар Григорій – 11 клас, ІІІ місце у ІІ етапі та ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання – вчитель Берла О.В., (2014р.); Косар Григорій – 11 клас, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики  - вчитель Михайлюк О.Я. ( 2014 р.). Результативною була робота з обдарованими учнями у 2014 році і вчителя німецької мови Майданського І.І.  – учениця 9 класу Майданська Ю. зайняла ІІ місце у ІІ етапі предметної олімпіади  з німецької мови. Вчителі суспільно-гуманітарного циклу Майданський І.І. та Балим С.В. брали активну участь у роботі ШМО. Вчитель української мови і літератури Балим С.В. під час засідання методичного об’єднання вчителів-філологів району провела відкритий урок літератури у 9 класі на тему “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”.  

 

 


     За атестаційний період вчителями у розрізі методичної роботи було проведено ряд відкритих заходів на шкільному та районному рівнях.  Протягом року у школі вчителі проводили на високому рівні предметні тижні. З метою підвищення інтересу до навчальних предметів, розширення кругозору учнів відбувалися різноманітні позакласні заходи, що сприяло розвитку творчих здібностей учнів.
     На  належному рівні у міжатестаційний період працювали і вихователі школи: Павлишин М.М. (вихователь 9-го класу), Пінчук С.В., Заяц Р.С. (вихователі 8-го класу). Регулярно проводили години спілкування, екскурсії в природу,  організовували змістовне дозвілля учнів. Систематично працювали з батьками вихованців. Приділяли належну увагу трудовому вихованню школярів, формуванню навичок самообслуговування. На відповідному рівні проводили спортивно-оздоровчу роботу.   Брали активну участь у роботі шкільного методичного об’єднання вихователів (провели відкриті виховні години та позакласні заходи).  
     Найбільш повно та яскраво особистості педагогів проявилися в ході творчих звітів. Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися. На засіданнях шкільних методичних комісіях були створені оптимальні умови для активізації творчої діяльності педагогів (вчителі готували доповіді, повідомлення, обмінювалися досвідом, проводили відкриті заходи для колег). Педагоги школи поновили методичні картки, у яких відзначили свою участь у методичній роботі школи, району, підвищення своєї кваліфікації; заповнили діагностичні анкети, які дали змогу простежити рівень професійної майстерності педагогів. 
   З метою надання професійно-методичної допомоги та участі у здійсненні атестації керівники методичних об’єднань були закріплені за кожним педагогом, який атестувався. Звіт про роботу педагогів, які атестувалися у 2013/2014 навчальному році було заслухано на засіданні шкільної атестаційної комісії. Виступи керівників методичних об’єднань  про результати проходження атестації доповнили інформацію про педагогів, які атестувалися.
   Слід відзначити високий рівень оформлення матеріалів, які накопичені за атестаційний період педагогами у своїх методичних папках.

 

 
   Практичним психологом школи Григоряк Г.В. вивчено рейтинг учителів та вихователів серед колег, учнів за спеціально розробленими анкетами. 
   Атестація у школі пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.
  

  Заступник директора школи                        О.Я. Михайлюк                            
                     з навчальної роботи

Переглядів: 5051 | Додав: fart | Теги: звіт атестації, наслідки атестації, атестація | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]